Ubezpieczamy24.com

Branże

Nasza multiagencja ubezpieczeniowa świadczy usługi dla różnych sektorów gospodarki. Czy prowadzisz działalność w branży medycznej, budowlanej, transportowej, IT lub reprezentujesz sektor publiczny – jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalną obsługę ubezpieczeniową dla Twojej firmy.

Nasi brokerzy ubezpieczeniowi to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, którzy są odpowiedzialni za poszczególne sektory gospodarki. Dzięki temu możemy zaproponować rozwiązania dopasowane do potrzeb i oczekiwań firm z różnych branż. Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Twojej branży!

Dostępne
programy ubezpieczeniowe

kolej ikona 2

Kolej

Branża kolejowa to jeden z ważniejszych sektorów gospodarki, który wymaga specjalistycznych ubezpieczeń. Z nami dobierzesz najlepszy zakres ubezpieczenia.

Branże 44

Branża drzewna

Branża ta wymaga szczególnego uwzględnienia ryzyka związanego z obróbką i transportem drewna. Ubezpieczenia dla tej branży powinny obejmować szeroki zakres ochrony.

Branże 45

Budownictwo

W budownictwie występuje wiele ryzyk związanych z bezpieczeństwem pracy oraz szkodami materialnymi, dlatego konieczne jest odpowiednie zabezpieczenie się.

Branże 46

Hotelarstwo

W branży HORECA istnieje wiele ryzyk związanych z bezpieczeństwem gości oraz zarządzaniem obiektami noclegowymi, dlatego konieczna jest odpowiednia ochrona.

branża medyczna obraz 2

Branża medyczna

Branża medyczna jest jednym z najważniejszych sektorów gospodarki, odpowiedzialnym za zdrowie i dobre samopoczucie społeczeństwa

przemysł ikona

Przemysł

W tej branży istnieje wiele ryzyk związanych z produkcją i eksploatacją maszyn, urządzeń i infrastruktury, dlatego oferta ubezpieczeń jest bardzo ważna dla zabezpieczenia interesów przedsiębiorstw i ich pracowników.

Branże 47

Rolnictwo

Nasze rozwiązania ubezpieczeniowe dla rolnictwa są starannie dostosowane do specyfiki tej branży i wyzwań, które niesie codzienna praca na roli.

Branże 48

Energia odnawialna

Oferujemy kompleksowe ubezpieczenia dla sektora OZE, zapewniając ochronę inwestycji w energię słoneczną i wiatrową.

Branże 49

Skorzystaj z pomocy naszego agenta

Umów się na bezpłatne spotkanie z ekspertem w naszym biurze, w Twoim domu, telefoniczne lub online.
Wiadomość do eksperta

Sprawdź, jaką ofertę dla Ciebie przygotowaliśmy

Telefon do eksperta

Porozmawiajmy

Opinie
naszych klientów

5/5
Szczerze polecam. Od lat ubezpieczam swój majątek i rodzine, nigdy się nie zawiodłem. Zawsze otrzymywałem najkorzystniejsze oferty na rynku
Patryk Kort
5/5
Bardzo profesjonalne podejście. Jestem stałym klientem od lat i zawsze jestem bardzo zadowolony z otrzymanych ofert. Polecam
Jakub Kujawski
5/5
Profesjonalne podejście do klienta, szybka obsługa, a co najważniejsze bardzo przystępne oferty. Firma godna polecenia, korzystam z ich usług od kilku lat
Oskar Mentek