Kontakt z nami

721 676 315 lub 534 460 198

Wyślij nam email!

Dane kontaktowe:

Wiadomość:

Wiadomość wysłana poprawnie! Close this notice.

<script type="text/javascript" src="https://form.jotformeu.com/jsform/80706153199359"></script>

JEŻELI JESTEŚ ZAINTERESOWANY WYBRANYM UBEZPIECZENIEM SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:

Wybierz interesujący Cię zakres ubezpieczenia

OC OC i AC

Dane właściciela pojazdu:

Twój wniosek został wysłany. Niedługo nasz agent przygotuje dla Ciebie indywidualną ofertę oraz skontaktuje się z Tobą. Close this notice.

Travel insurance Quote

Level of protection: $

Contact details:

Travel

Twój wniosek został wysłany. Niedługo nasz agent przygotuje dla Ciebie indywidualną ofertę oraz skontaktuje się z Tobą. Close this notice.

Life insurance Quote

Level of protection: $

Contact details:

Have you used tobacco or nicotine products in the last 12 months?

Yes, I have No, I haven't
Twój wniosek został wysłany. Niedługo nasz agent przygotuje dla Ciebie indywidualną ofertę oraz skontaktuje się z Tobą. Close this notice.

House insurance Quote

Your house:

Contact details:

Twój wniosek został wysłany. Niedługo nasz agent przygotuje dla Ciebie indywidualną ofertę oraz skontaktuje się z Tobą. Close this notice.
721 676 315 lub 534 460 198

W przeciągu godziny otrzymasz od nas ofertę

Po zaakceptowaniu, otrzymasz podpisaną polisę w formie elektronicznej

5 lat ago · by · 0 comments

Oblicz składkę ubezpieczenia komunikacyjnego

Szukasz najtańszego ubezpieczenia dla swojego samochodu? Zaoszczędzisz z nami pieniądze, mając pewność wyboru najlepszej z możliwych ofert. Wszystko to bez wychodzenia z domu, szybko i naprawdę profesjonalnie. Po prostu oblicz składkę OC korzystając z naszej pomocy.

Kalkulator OC/AC – u nas konkretne ceny

Jeśli od jakiegoś czasu sprawdzasz ceny polis u różnych ubezpieczycieli, to na pewno nie raz zdecydowałeś się skorzystać z popularnego dzisiaj kalkulatora czy porównywarki OC. Dlaczego takie narzędzia nie zawsze są miarodajne? Powód tego jest naprawdę prosty. Kalkulatory wyliczają wysokość składki mocno orientacyjnie, na podstawie kilkunastu klasycznych parametrów, które podaje się w formularzu. Metoda ta nie zawsze jest skuteczna z jednego prostego powodu. Firmy ubezpieczeniowe praktycznie zawsze stosują swoje indywidualne kryteria wyliczania takich składek. Dane wprowadzane w wyszukiwarkach to zestaw tych informacji, które wykorzystuje praktycznie każda z takich firm, ale brakuje tam kryteriów unikalnych dla poszczególnych ubezpieczycieli.

W efekcie porównujesz sobie ubezpieczenia, znajdujesz najtańsze i próbując sfinalizować transakcję dowiadujesz się, że cena polisy będzie niestety wyższa. To dlatego warto skorzystać z naszej pomocy, gdyż u nas nie doświadczysz takiego zawodu. Dzieje się tak z prostego powodu. Nasz doświadczony agent przygotuje ofertę bezpośrednio pod Ciebie. Nie stosujemy żadnych formularzy, kalkulatorów czy porównywarek. Skontaktuj się z nami bezpośrednio lub zostaw nam swoje dane kontaktowe. Szybko się odezwiemy i specjalnie dla Ciebie porównamy oferty polis u wszystkich największych ubezpieczycieli. Oblicz składkę OC z nami już dziś. Stworzymy dla Ciebie zestawienie ofert z cenami realnymi, które będą Cię obowiązywały na pewno, jeśli tylko zdecydujesz się na którąś z opcji. Oprócz tego możemy pomóc w doborze nieobowiązkowych pakietów ochrony, a więc na przykład OC, NNW czy ubezpieczenia szyb lub opon.

Porównywarka OC/AC

Skontaktuj się z nami już teraz i oblicz składkę OC dla swojego auta prywatnego, firmowego czy nawet dla floty pojazdów. Dla nas nie ma znaczenia, czy jesteś osobą prywatną czy właścicielem firmy. Zawsze dopasujemy się do potrzeb i pomożemy w znalezieniu takiego ubezpieczenia, które będzie najtańsze i jednocześnie pewne.

Oblicz składkę OC – to naprawdę proste!

W klasycznym przypadku skorzystania z kalkulatora musisz przechodzić żmudny proces uzupełniania różnorodnych danych w udostępnionym formularzu. Skorzystanie z naszej pomocy jest o wiele prostsze. Możesz po prostu zadzwonić do nas już teraz i porozmawiać na spokojnie z doświadczonym agentem. Nie musisz jednak nawet dzwonić, sami do Ciebie zadzwonimy! Po prostu zostaw swoje dane kontaktowe w poniższym formularzu. Na zgłoszenia odpowiadamy naprawdę ekspresowo.

Podczas rozmowy telefonicznej nasi agenci dokładnie ustalą Twoje potrzeby i zbiorą wszystkie informacje niezbędne do wyliczenia składek. Przy kolejnym kontakcie przedstawimy Ci już gotowe zestawienie. Otrzymasz je w bardzo przejrzystej formie, dzięki czemu szybko wybierzesz tę ofertę, która w pełni sprosta Twoim oczekiwaniom. Oferujemy oczywiście swoją pomoc przy podpisywaniu umowy, jak również skrupulatnie wyjaśniamy wszystkie wątpliwości. Oblicz składkę OC z nami już dziś!

Ubezpieczenie OC kupisz bez wychodzenia z domu

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak cenny jest dla naszych Klientów ich prywatnych czas. Z tego powodu maksymalnie upraszczamy proces związany z odnowieniem polisy ubezpieczeniowej. Wszystko załatwisz kompletnie bez wychodzenia z domu. Szczegóły ustalimy telefonicznie, a polisę zamówisz i opłacisz wygodnie przez internet. Oszczędzaj swój czas, ale oczywiście przede wszystkim pieniądze, gdyż znajdziemy najtańszą możliwą opcję ubezpieczenia. Po prostu oblicz składkę OC z pomocą naszego specjalisty. Pamiętaj, że dbamy także o Twoje bezpieczeństwo. Wszystkie podawane przez Klientów dane są prawnie chronione, a my stosujemy nowoczesne rozwiązania technologiczne, dzięki którym możemy je kompleksowo i profesjonalnie zabezpieczyć.

Oszczędź nawet kilkaset złoty i kup ubezpieczenie OC przez Internet

To nie żaden żart! Na jednej tylko polisie ubezpieczeniowej możesz zaoszczędzić nawet kilkaset złotych. Wyobraź sobie teraz, jak dużo pieniędzy zostanie w Twojej kieszeni wtedy, gdy musisz ubezpieczyć kilka aut. Jeszcze więcej mogą zyskać właściciele pojazdów ciężarowych. Tutaj różnice w stawkach za ubezpieczenie między różnymi firmami mogą sięgać nawet kilku tysięcy złotych!

Porównanie wszystkich ofert dostępnych na rynku to najskuteczniejsza metoda na to, aby naprawdę znaleźć najtańszą opcję. Z nami zrobisz to szybko, bezpiecznie i bez wychodzenia z domu. Zadzwoń do nas już teraz i oblicz składkę OC dla swojego pojazdu. Znajdziemy oczywiście również najtańsze opcje dla AutoCasco, NNW i innych ubezpieczeń nieobowiązkowych. To nic nie kosztuje, a możesz dzięki nam zyskać naprawdę dużo.

AC i inne nieobowiązkowe ubezpieczenia

Korzystając z naszej pomocy nie musisz ograniczać się tylko i wyłącznie do zakupu ubezpieczenia komunikacyjnego od odpowiedzialności cywilnej. Jest ono obowiązkowe, ale wiele osób korzysta również z polis fakultatywnych, rozszerzając zakres ochrony nie tylko samochodu, ale także siebie i pasażerów.

Z tego powodu nasi doradcy pomogą również w odszukaniu najlepszej oferty ubezpieczenia:

– AutoCasco,
– NNW dla kierowcy i pasażerów,
– ubezpieczenie szyb i opon,
– ochrony samochodu na wypadek spalenia czy zalania,
– ubezpieczenie dla floty samochodów (osobowych i ciężarowych),
– ochrona przed kradzieżą tablic rejestracyjnych,

…i wiele więcej. Współpracujemy z wszystkimi dużymi i cenionymi towarzystwami ubezpieczeniowymi działającymi na terenie Polski. Nie musisz ograniczać się więc tylko do obowiązkowego ubezpieczenia. Oblicz składkę OC z nami już teraz i dobierze do polisy wszystkie dodatkowe opcje, które będą Ci potrzebne. Nasz agent na pewno dopasuje ubezpieczenia idealnie do Twoich potrzeb.

Składka OC już od 399zł

Ubezpieczenie OC/AC

Ubezpieczenie komunikacyjne z nami to sama przyjemność, a zaoferowane przez nas stawki są atrakcyjne.

Oblicz składkę OC/AC

Informacje o firmie

Ubezpieczamy24.com

Św. Katarzyna ul. Orla 5/8

Polska

Dane kontaktowe

E-mail adres:
biuro@ubezpieczamy24.com

Telefon:
721 676 315 lub 534 460 198

Dostępny w godz. 8:00 - 20:00

Ubezpieczenia flotowe
Jeżeli jesteś przedsiębiorcom i masz min. 5 aut, napisz do nas. Jesteśmy w stanie obniżyć Twoja składkę na każdym aucie nawet o kilkaset złotych.