Kontakt z nami

721 676 315 lub 534 460 198

Wyślij nam email!

Dane kontaktowe:

Wiadomość:

Wiadomość wysłana poprawnie! Close this notice.

<script type="text/javascript" src="https://form.jotformeu.com/jsform/80706153199359"></script>

JEŻELI JESTEŚ ZAINTERESOWANY WYBRANYM UBEZPIECZENIEM SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:

Wybierz interesujący Cię zakres ubezpieczenia

OC OC i AC

Dane właściciela pojazdu:

Twój wniosek został wysłany. Niedługo nasz agent przygotuje dla Ciebie indywidualną ofertę oraz skontaktuje się z Tobą. Close this notice.

Travel insurance Quote

Level of protection: $

Contact details:

Travel

Twój wniosek został wysłany. Niedługo nasz agent przygotuje dla Ciebie indywidualną ofertę oraz skontaktuje się z Tobą. Close this notice.

Life insurance Quote

Level of protection: $

Contact details:

Have you used tobacco or nicotine products in the last 12 months?

Yes, I have No, I haven't
Twój wniosek został wysłany. Niedługo nasz agent przygotuje dla Ciebie indywidualną ofertę oraz skontaktuje się z Tobą. Close this notice.

House insurance Quote

Your house:

Contact details:

Twój wniosek został wysłany. Niedługo nasz agent przygotuje dla Ciebie indywidualną ofertę oraz skontaktuje się z Tobą. Close this notice.
721 676 315 lub 534 460 198
3 miesiące ago · by · 0 comments

Tanie OC w 2018 roku

Chcesz zaoszczędzić na ubezpieczeniu swojego samochodu 100, 300, a może nawet i 500 zł? Chciałbyś po prostu kupować tanie OC i oszczędzać swoje ciężko zarobione pieniądze? Doskonale rozumiemy Twoją irytację obecnymi stawkami składek ubezpieczeniowych. Nierzadko są one do przesady wysokie, ale spokojnie, mamy rozwiązanie Twojego problemu! Wystarczy, że skorzystasz z usług naszej multiagencji i obliczysz składkę OC/AC online. Wybierzemy dla Ciebie najlepszą ofertę.

Nie wierzysz? Napisz do nas i sam się przekonaj. Ty też możesz zaoszczędzić na zakupie tej obowiązkowej polisy.

Jak można obniżyć wysokość składki ubezpieczenia?

tanie OC ob 1

Z racji coraz wyższych cen polis ubezpieczeniowych, wiele osób niestety posuwa się do niezbyt uczciwych sposobów na ich obniżenie. Chodzi przede wszystkim o podawanie nieprawdziwych danych, na przykład związanych z pojemnością silnika, historią wypadkową czy doświadczeniem za kierownicą. Zdecydowanie odradzamy takie zachowanie. Ubezpieczyciel może zweryfikować te dane, a nawet jeśli tego nie zrobi, to tanie OC będzie tylko pozorną oszczędnością. W razie jakiegokolwiek wypadku wszystkie te informacje na pewno zostaną już sprawdzone i, jeśli okażą się nieprawdą, ubezpieczyciel może nawet odmówić wypłaty odszkodowania.

Istnieją jednak sposoby, dzięki którym można nieco obniżyć wysokość tej składki. Oto kilka z tych najpopularniejszych i jednocześnie najbardziej efektywnych.

Współwłaściciel z wysokimi zniżkami

Największe problemy z ubezpieczeniem auta mają niestety osoby młode, świeżo po zrobieniu prawa jazda. Nie dość, że standardowe stawki polis są wysokie, to jeszcze takie osoby mają zwyżki do tej ceny. Nierzadko kupuje się więc stare auto za tysiąc czy 2 tysiące złotych i okazuje się, że polisa ubezpieczeniowa przekracza wartość takiego pojazdu.

Kwotę tę można jednak obniżyć, dopisując do dowodu rejestracyjnego współwłaściciela z dużymi zniżkami, na przykład rodzica takiego młodego człowieka. Wtedy ubezpieczyciel bierze pod uwagę te zniżki i cena na pewno stanie się przystępniejsza. Należy jednak pamiętać o pewnym ryzyku. W razie kolizji współwłaściciel może stracić część lub wszystkie swoje zniżki.

Płatność online i jednorazowa

Decydowanie się na płatność ratalną przy tak wysokich stawkach często dodaje nam do ostatecznej ceny nawet kilkaset złotych! Płacąc jednorazowo, oszczędzamy sobie tych odsetek. Dobrym pomysłem jest do tego opłacanie polis online. Wielu ubezpieczycieli oferuje rabaty w takich przypadkach.

Skorzystanie z usług naszej multiagencji

To chyba najlepszy sposób na to, aby znaleźć naprawdę tanie OC. Korzystając z usług naszej agencji, możemy bez wychodzenia z domu prześwietlić oferty wszystkich ubezpieczycieli i po prostu wybrać tę najtańszą.

Bezpieczna jazda zawsze procentuje

Oczywiście najwięcej możemy zyskać przy dużych zniżkach wynikających z naszej bezszkodowej jazdy. Warto jeździć bezpiecznie i po kilku latach cieszyć się naprawdę rozsądnymi cenami ubezpieczenia.

Pojemność silnika ma znaczenie

Młodzi kierowcy lub osoby, które właśnie straciły swoje zniżki na ubezpieczenie, powinny rozważyć zakup auta małolitrażowego. Niestety stawka ubezpieczenia drastycznie rośnie wraz ze wzrostem pojemności silnika. Przy mniejszych jednostkach napędowych cena będzie dużo niższa.

W pakiecie będzie taniej

Posiadacze nowszych aut najczęściej opłacają nie tylko obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, ale także fakultatywne AC. Kupowanie obu tych ubezpieczeń w różnym czasie, czy w dwóch towarzystwach ubezpieczeniowych mija się z celem. Najczęściej pakiety OC+AC po prostu są tańsze niż suma stawek pojedynczych polis.

Skąd tak duże różnice w cenach polis ubezpieczeniowych?

Rynek ubezpieczeń komunikacyjnych od odpowiedzialności cywilnej jest w Polsce regulowany jedynie częściowo. Przepisy narzucają tylko pewną minimalną kwotę, na którą opiewa ubezpieczenie, jak i zakres ochrony. Nie ma jednak żadnych odgórnych zaleceń dotyczących tego, ile polisy mają kosztować.

Efekt jest taki, że kiedy w jednej firmie przysłowiowy Kowalski dostanie wycenę 1900 zł, tak w drugiej może to być już 1100 zł. Wynika to z przyjmowania przez towarzystwa ubezpieczeniowe różnych kryteriów do oceny ryzyka danej polisy.

Jeden ubezpieczyciel może większy nacisk kłaść na wiek czy doświadczenie kierowcy za kółkiem, a inny będzie bardziej zwracał uwagę na miejsce zamieszczania czy historię wypadkową. To właśnie z tego powodu opłaca się porównywać jak najwięcej ofert z towarzystw ubezpieczeniowych, aby znaleźć naprawdę tanie OC. Zakres ubezpieczenia jest regulowany ustawowo, a więc nawet kupując najtańszą możliwą polisę, nie mamy się czego obawiać.

Kup tanie OC i zaoszczędź pieniądze na serwisowanie

tanie oc serwisowanie

200, 300, a może nawet 500 zł…to są kwoty, które naprawdę można zaoszczędzić na jednej tylko polisie ubezpieczeniowej, a przecież wiele osób ma na utrzymaniu więcej, niż jedno auto. To realne oszczędności, które z powodzeniem można przeznaczyć na serwisowanie swojego samochodu. Kupując tanie OC, zyskuje się pieniądze na komplet nowych opon, pełny przegląd serwisowy auta, drobne naprawy lakiernicze, kompleksowy serwis klimatyzacji, zakup sprzętu grającego do samochodu i wiele więcej.

Kupując tańsze ubezpieczenie, każdemu po prostu łatwiej będzie zadbać o swoje auto. Jesteś zainteresowany OC lub OC + AC? Skontaktuj się z nami lub oblicz składkę online.

5/5 (1 Review)
Składka OC już od 399zł

Ubezpieczenie OC/AC

Ubezpieczenie komunikacyjne z nami to sama przyjemność, a zaoferowane przez nas stawki są atrakcyjne.

Oblicz składkę OC/AC

Informacje o firmie

Ubezpieczamy24.com

Św. Katarzyna ul. Orla 5/8

Polska

Dane kontaktowe

E-mail adres:
biuro@ubezpieczamy24.com

Telefon:
721 676 315 lub 534 460 198

Dostępny w godz. 8:00 - 20:00