Ubezpieczamy24.com

Truck Assistance 8

Truck Assistance

Ubezpieczenia Truck Assistance mają na celu zapewnienie pomocy oraz pokrycie kosztów udzielonej pomocy na drodze.

Ubezpieczyciele oferują polisy Assistance dla pojazdów o masie poniżej oraz powyżej 3500 kg.

Biorąc pod uwagę drugi przypadek, mamy tutaj do czynienia z ciężarówkami. Dla pojazdów ciężarowych można wykupić tzw. Truck Assistance.

Zakres ochrony assistance jest uzależniony od oferty ubezpieczyciela i zwykle można go swobodnie dopasować do potrzeb.

5/5

Na polisie za ubezpieczenia samochodów ciężarowych zaoszczędziłem w tym roku kilkanaście tysięcy. Rodzina zachwycona, a ja osobom które nie są zdecydowane polecam bo nawet nie byłem świadom ile kasy w błoto niepotrzebnie czasem wydaje. Polecam.

Wojciech Speed TRUCK

Truck Assistance - co to jest?

Dla szeroko pojętej branży transportowej samochody ciężarowe są podstawowym narzędziem pracy. Ich awaria i unieruchomienie w trasie może wiązać się z poważnymi przestojami, opóźnieniami w dostawie i tym samym stratami finansowymi. Z tego powodu powinieneś zabezpieczać się na wypadek wystąpienia takich sytuacji, a w razie wypadku odpowiednią ochronę zapewni właśnie Truck Assistance.

Współpracując z wieloma firmami ubezpieczeniowymi, możemy zaproponować Ci taką polisę na bardzo atrakcyjnych warunkach. Jej zakres, w tym cenę, dopasujemy do Twoich indywidualnych potrzeb. Mając takie ubezpieczenie, będziesz mógł bezpieczniej prowadzić swoją firmę transportową. W razie awarii pojazdu w trasie szybko uzyskasz wsparcie fachowców, którzy usuną usterkę na drodze lub np. odholują samochód do najbliższego warsztatu.

Ubezpieczenie Truck Assistance zapewnia również bezpieczeństwo kierowcom. Jeśli utkną w trasie z powodu awarii auta ciężarowego, mogą skorzystać np. z bezpłatnego noclegu w hotelu, do którego zostaną przetransportowani na koszt ubezpieczyciela.

Truck Assistance - dlaczego warto?

Co możemy ubezpieczyć?

Ile kosztuje Truck Assistance?

Assistance TRUCK - formularz zgłoszeniowy

Truck-Assistance-obraz-3

Wypełnij formularz, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przedstawi najlepszą ofertę.

Wypełnij formularz

Zostaw nam swoje dane, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.


Jak możemy Ci pomóc?

Wpisz najważniejsze informacje


Truck Assistance - korzyści

Posiadanie ubezpieczenia Truck Assistance przynosi właścicielowi ciężarówki mnóstwo korzyści. Pośród najważniejszych z nich należy wymienić:

W jakich przypadkach Truck Assistance nie zapewnia ochrony?

Pamiętaj, że ubezpieczenia Truck Assistance obejmują swym zakresem zdarzenia, na których wystąpienie nie miała wpływu osoba ubezpieczona. Jeśli więc np. pojazd zepsuje się z powodów jego nieprawidłowej eksploatacji, ubezpieczyciel może odmówić wsparcia w organizacji pomocy drogowej. Dotyczy to także m.in. przeładowania naczepy, zgubienia kluczyków czy utknięcia w grząskim terenie.

Listę tzw. wyłączeń, a więc zdarzeń, za które ubezpieczyciel nie odpowiada, znajdziesz w OWU do Truck Assistance. Pamiętaj, aby zawsze dokładnie się z nim zapoznać.

Truck Assistance online

Transport to branża, którą znamy doskonale. Posiadamy szeroki zakres ubezpieczeń, dedykowany dla branży transportowej. Wiemy, jak zapewnić najlepszy zakres ochrony, przy jak najniższych kosztach. Możesz się o tym przekonać, wypełniając formularz na naszej stronie i porównując ofertę z innymi. Zapraszamy kierowców samochodów ciężarowych oraz właścicieli do współpracy.

Kup ubezpieczenie
i odbierz od 200 do 1000 zł

Prowadzisz firmę transportową i szukasz najlepszej oferty na ubezpieczenie? Kupując ubezpieczenie na ciągnik siodłowy lub samochód ciężarowy, otrzymasz od 200 do 1000 zł zwrotu na konto – dzięki temu zyskasz nie tylko spokój, ale także dodatkowy budżet na swoje potrzeby.