Ubezpieczamy24.com

Ubezpieczenia Siechnice – Ubezpieczenia samochodu, domu i firmy

Nasza multiagencja oferuje najlepsze ubezpieczenia w dobrej cenie, znajdziesz u nas wszystkie rodzaje ubezpieczeń w jednym miejscu. Wystarczy, że wypełnisz krótki formularz na naszej stronie, a nasz konsultant z multiagencji Ubezpieczenia Siechnice skontaktuje się z Tobą w przeciągu kilku godzin i przedstawi jedną z najlepszych ofert na rynku. Nie musisz dalej szukać.

Ubezpieczenia Siechnice – oferta

W naszej ofercie znajdziesz takie ubezpieczenia jak:

Złóż zapytanie o konkretny rodzaj ubezpieczenia, klikając w jeden z poniższych elementów. Zapraszamy również do bezpośredniego kontaktu z naszą firmą pod tel. 721 676 315 lub 534 460 19 lub mailem: biuro@ubezpieczamy24.com.

Zaufaj nam i powierz swoje sprawy poważnym partnerom z Twojej okolicy. Oferujemy ubezpieczenia na życie, komunikacyjne, jak i również mieszkania oraz podrózy Na bieżąco informujemy o aktualnym stanie polisy i w razie szkody nie pozostawimy Cię bez wsparcia oraz profesjonalnej pomocy. Troszczymy się o dobro naszych klientów i potwierdzają to nasze referencje.

Ubezpieczenia Siechnice – ubezpieczenia dla firm

ubezpieczenia siechnice dla firm

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą oferta ubezpieczeń dla firm. Oferujemy kompleksową obsługę podmiotów prowadzących działalność gospodarczą. Między innymi:

– ubezpieczenia floty aut
– ochronę majątku firmy
– grupowe ubezpieczenia pracowników
– inne specjalistyczne produkty ubezpieczeniowe

Za niewielką składkę można zapewnić swojej firmie komfort oraz poczucie bezpieczeństwa. Nasza multiagencja Ubezpieczenia Siechnice zapewnia profesjonalną obsługę oraz doradztwo. Prosimy o wypełnienie formularza na naszej stronie w celu uzyskania oferty. Jeśli nie wiedzą Państwo, który typ ubezpieczenia dostosować do potrzeb swojej firmy, prosimy o bezpośredni kontakt. Nasi konsultanci służą pomocą i pomogą Państwu w określeniu potrzeb i zaproponują różne warianty ubezpieczeń.

Ubezpieczenia OC i AC: Siechnice

ubezpieczenia oc i ac siechnice

Już za niewielką składkę uzyskasz ubezpieczenie komunikacyjne, nasi eksperci przygotują dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę na rynku. W ofercie posiadamy między innymi:

– obowiązkowe ubezpieczenie OC, które zabezpiecza podróżującego i ewentualną wypłatę roszczenia osobie poszkodowanej z naszej winy;
– nieobowiązkowe ubezpieczenie AC, które mimo wszystko warto posiadać. W przypadku posiadania polisy AC, będziesz mógł dostać odszkodowanie za samochód np. jeśli ulegnie awarii w trakcie jazdy lub wypadku.

Jeśli jesteś z Siechnic lub jego okolic – skontaktuj się z nami. Najlepiej bezpośrednio, za pomocą naszego formularza kontaktowego.

Ubezpieczenia drożeją i raczej nie jest to przejściowy trend

Niestety, liczne kontrole wykazały, że przez lata firmy ubezpieczeniowe (mocno ze sobą rywalizując) poważnie zaniżały wysokość składek na ubezpieczenia komunikacyjne. W efekcie okazuje się, że nagminne było zaniżanie wysokości odszkodowania, kiedy pojawiała się konieczność jego wypłaty. Obudziły się również same firmy ubezpieczeniowe, które przez lat bezpardonowej walki cenowej na rynku zaczęły dostrzegać, że straty na polisach są tak duże, iż zagrażają już płynności finansowej.

Gwoździem do trumny była zmiana przepisów, która w znacznym stopniu zamknęła tym firmom drogę, do zaniżania odszkodowań. Efektem był prawdziwy wystrzał cen polis ubezpieczeniowych. Gdyby ceny latami nie były zaniżane, podwyżki byłyby stopniowe i niewielkie, a co za tym idzie, mniej odczuwalne dla kierowców. Nagły skok o kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt procent nie mógł jednak przejść bez echa.

Tak czy inaczej stało się, ubezpieczenie samochodu jest dzisiaj drogie, ale to wciąż nie oznacza, że musimy wydawać na swoją polisę majątek. Aby znaleźć najtańsze OC warto jednak na początek poznać kryteria, które zazwyczaj biorą pod uwagę firmy.

Ubezpieczenie OC Siechnice – ile kosztuje?

Ubezpieczenia podróży: Siechnice

ubezpieczenie podróży siechnice

Wakacje z reguły kojarzą nam się ze spokojem i wypoczynkiem, nie ma sensu martwić się o losowe nieprzewidziane okoliczności. Ubezpieczenie podróży pozwoli zachować Tobie i rodzinie spokój podczas wyjazdu rodzinnego, czy też służbowego. Dzięki niewielkiej składce będziesz czuł się bezpiecznie i ochronisz to, co w życiu najważniejsze, czyli własne zdrowie.

Jeśli jesteś z Siechnic lub jego okolic i planujesz podróż w najbliższym czasie – skontaktuj się z nami. Najlepiej bezpośrednio, za pomocą naszego formularza kontaktowego.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Jesteś zdecydowany na konkretny produkt ubezpieczeniowy? A może chcesz porozmawiać z naszym agentem? Zapraszamy!

Ubezpieczenia – inne obszary działania

Czy wiesz, że również działamy na terenie Wrocławia? Sprawdź Ubezpieczenia Wrocław.

Co sądzisz o naszych treściach?

Dajemy z siebie wszystko, aby odpowiedzieć na Twoje pytania!

Wystaw nam notę!
5/5 - (1 vote)

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *