Ubezpieczamy24.com

Ubezpieczenie OC Siechnice – ile kosztuje?

Już za niewielką składkę możesz uzyskać obowiązkowe ubezpieczenie komunikacyjne. Nasi eksperci z oddziału Ubezpieczenie OC Siechnice, czy też Ubezpieczenie AC Siechnice przygotują dla Państwa najbardziej korzystną ofertę na rynku. Nie czekaj, skontaktuj się z nami lub oblicz składkę OC online.

Szybki kalkulator OC/AC

Zapraszamy do wypełnienia naszego formularza. Nasz agent indywidualnie przygotuje dla Państwa ofertę.

Polisa OC w Siechnicach

Obowiązkowe ubezpieczenie OC w naszym kraju normuje ustawa o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych. Najważniejszą rolą ubezpieczenia OC jest zabezpieczenie kierowcy przed konsekwencjami prawnymi w sytuacji, gdy on wyrządzi szkodę.  Jeśli kierowca nie ma ubezpieczenia OC – musi on pokryć szkody osoby poszkodowanej z własnej kieszeni. Warto również pamiętać, że w przypadku wypadku, kierowca nie odpowiada jedynie za szkody majątkowe, ale i również osobowe, np. w przypadku wystąpienia uszczerbku na zdrowiu.

Ubezpieczenie OC Siechnice, a Polisa OC 

ubezpieczenie oc siechnice obrazek 2

Zakres ochrony ubezpieczenia OC we wszystkich towarzystwach jest identyczny. Jedynym elementem, który się zmienia w towarzystwach ubezpieczeniowych jest cena. Z tego powodu, że firmy ubezpieczeniowe mają prawo do określenia cen OC samodzielnie. Wysokość składek obliczana m.in. na podstawie: ryzyka ubezpieczeniowego właściciela samochodu, marki i modelu auta, daty urodzenia właściciela, czy też daty wydania prawa jazdy. Kolejnym czynnikiem, który ma wpływ na cenę polisy OC jest również miejsce zamieszkania posiadacza pojazdu. Różnica cen między poszczególnymi miastami może być różna. Również polisa OC w Siechnicach może mieć zróżnicowane ceny.

Tanie Ubezpieczenie OC Siechnice – przykładowe ceny

ubezpieczenie ac siechnice obrazek 1

Oprócz samego miejsca zamieszkania, dla firmy ubezpieczeniowej sporym znaczeniem w kontekście wyceny składki jest marka auta. Zastanawiasz się ile kosztuje Ubezpieczenie OC w Siechnicach?

Audi – 422 zł
BMW – 489 zł
Fiat – 411 zł
Ford – 525 zł
Opel – 413 zł
Renault – 415 zł
Skoda – 456 zł
Toyota – 428 zł
Volkswagen – 434 zł

Oczywiście są to tylko przykłady reprezentatywne. Posiadacz auta może wyszukać ubezpieczenie OC w Siechnicach znacznie taniej. Jako multi agencja, wyszukujemy najlepsze ubezpieczenia na rynku z różnych towarzystw oraz dostosowujemy  jej zakres do potrzeb naszego klienta. Nie warto decydować się na zakup ubezpieczenia OC u pierwszego lepszego ubezpieczyciela, ponieważ składka może być nawet i dwa razy droższa od konkurencyjnej polisy. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym agentem w celu dopasowania najlepszej oferty.

Ubezpieczenie AC Siechnice

Jest to rodzaj ubezpieczenia dzięki któremu, kierowca może uzyskać odszkodowanie za samochód oraz jego wyposażenie. Najczęściej polisa AC obejmuje ubezpieczenia powstałe na skutek:

1) zderzenia pojazdów,
2) zderzenia pojazdu z osobami, zwierzętami lub innymi przedmiotami,
3) uszkodzenia pojazdu przez osoby trzecie,
4) pożaru, wybuchu, zatopienia oraz innych zdarzeń losowych;
5) kradzieży.

Różnica pomiędzy Ubezpieczeniem AC, a Ubezpieczeniem OC

Często kierowcy zapominają o tym, że w przypadku ubezpieczenia AC mają wpływ na zakres ubezpieczenia. Oczywiście w odróżnieniu od ubezpieczenia OC. Natomiast w przypadku ubezpieczenia AC – jak najbardziej. Ubezpieczenie Autocasco powinno być dostosowane do potrzeb kierowcy, który może zadeklarować swoje potrzeby ubezpieczenia, np. w pierwszym lepszym formularzu obliczania składki AC.

Drugą różnica jest to, że w przypadku ubezpieczenia AC, nie jest najważniejsza kwota, a zakres ubezpieczenia. Jeśli cenią sobie Państwo pełen komfort jazdy, zapraszamy do obliczenie składki OC/AC w naszym serwisie lub bezpośredniego kontaktu z jednym z naszych agentów z oddziału Ubezpieczenie AC Siechnice.

Ubezpieczenie AC Siechnice – korzyści

Polisa AC zapewnia kierowcy finansowe odszkodowanie w przypadku uszkodzenia lub utraty samochodu. Dodatkowo, nie musi przejmować się w trakcie pobytu w innym kraju, w którym to ubezpieczenie również obowiązuje. Rozsądny kierowca doskonale rozumie znaczenie bezpieczeństwa na drodze, dlatego również samodzielnie potrafi określić swoje potrzeby, co do zakresu ubezpieczenia. Samodzielnie możesz również wybrać system ustalania szkody, czy w wariancie kosztorysowym, czy warsztatowym.

W przypadku posiadania ubezpieczenia AC kierowca posiada pełen komfort jazdy na drodze, a polisa zapewni Ci finansowe odszkodowanie w przypadku uszkodzenia lub utraty samochodu.

W przypadku pytań, zapraszamy również do bezpośredniego kontaktu z naszymi agentami z oddziału Ubezpieczenie AC Siechnice, czy ubezpieczenie OC Siechnice.

Oblicz składkę OC/AC

Jeśli są Państwo zainteresowani ubezpieczeniem OC lub OC/AC zapraszamy do obliczenia składki. 

Oferujemy również ubezpieczenia na inne okoliczności, sprawdź Ubezpieczenia Siechnice

Co sądzisz o naszych treściach?

Dajemy z siebie wszystko, aby odpowiedzieć na Twoje pytania!

Wystaw nam notę!
post

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *