Ubezpieczamy24.com

Ubezpieczenie OC Wałbrzych – znajdź tanie ubezpieczenie

Już za stosunkową niewielką ratę możesz zdobyć obowiązkowe ubezpieczenie komunikacyjne. Nasi specjaliści z oddziału Ubezpieczenie AC Wałbrzych, czy Ubezpieczenie OC Wałbrzych mogą przygotować dla Państwa najtańsze ubezpieczenie na rynku. Zapraszamy do kontaktu z nami lub od razu do obliczenia składki ubezpieczenie samochodu.

Tanie OC w Wałbrzychu

Zgodnie z polskimi przepisami prawa, każdy właściciel samochodu ma obowiązek wykupić polisę ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej (OC), która zabezpiecza kierowcę przed następstwami szkód wyrządzonych z jego winy. Brak wykupionego ubezpieczenia to nie tylko ryzyko otrzymania mandatu oraz dodatkowej, bardzo wysokiej kary finansowej wystawianej przez Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny. Jeśli spowodujemy kolizję nieubezpieczonym samochodem, to zostaniemy pociągnięci do pełnej odpowiedzialności, musząc pokryć finansowo szkody powstałe na pojeździe ofiary kolizji. Również w przypadku uszczerbku na zdrowiu ofiar wypadków drogowych, jesteśmy zobowiązani z własnej kieszeni pokryć koszty leczenia czy odszkodowania, które mogą opiewać na kwoty setek tysięcy złotych.

Najtańsze ubezpieczenia samochodowe Wałbrzych

ubezpieczenie oc wałbrzych

Rynek polis komunikacyjnych nie jest w naszym kraju regulowany odgórnie, a to oznacza, że poszczególne firmy ubezpieczeniowe samodzielnie ustalają wysokość składek. Każda firma może brać pod uwagę inne kryteria przy wyliczaniu wysokości składki. Może to być wiek kierowcy, jego doświadczenie za kierownicą, wiek samochodu oraz pojemność jego silnika, a i nierzadko bierze się pod uwagę również statystyczne ryzyko wystąpienia kolizji w konkretnym mieście. Dzięki naszej ofercie można w jednym miejscu, bardzo wygodnie, porównać wysokość składek ubezpieczeniowych u większości znanych i cenionych na rynku firm ubezpieczeniowych. Oferujemy swoje profesjonalne wsparcie, dzięki któremu będzie można bez najmniejszego problemu zakupić najtańszą polisę, oszczędzając tym samym swoje pieniądze.

Ubezpieczenie OC Wałbrzych – przykładowe stawki

Audi – 422 zł
BMW – 419 zł
Fiat – 413 zł
Ford – 525 zł
Opel – 423 zł
Renault – 315 zł
Skoda – 416 zł
Toyota – 438 zł
Volkswagen – 334 zł

Ubezpieczenie AC Wałbrzych – tanie ubezpieczenie

ubezpieczenie ac wałbrzych

Nie skupiamy się jednak tylko na obowiązkowych polisach komunikacyjnych. Oferujemy również swoje profesjonalne wsparcie przy ubezpieczeniach Auto Casco, które nie są wymagane prawnie, ale szczególnie w przypadku samochodów o wyższej wartości mogą okazać się bardzo opłacalne. Ubezpieczenie AC w Wałbrzychu uchroni nas przed konsekwencjami finansowymi szkód na pojeździe, które nie wynikają z naszej winy. To nie tylko uszkodzenia nadwozia czy wybicie szyby, ale także takie zdarzenia, jak kradzież pojazdu czy jego spalenie.

Szukasz taniego OC?

Nasi specjaliści czekają na kontakt od Państwa. W kilka chwil przygotujemy kalkulację składek OC lub OC/AC, ułatwiając tym samym znalezienie najtańszego, ale jednocześnie pewnego ubezpieczenia. Zapraszamy do obliczenia składki OC/AC online.

Co sądzisz o naszych treściach?

Dajemy z siebie wszystko, aby odpowiedzieć na Twoje pytania!

Wystaw nam notę!
5/5 - (1 vote)

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *