Kontakt z nami

721 676 315 lub 534 460 198

Wyślij nam email!

Dane kontaktowe:

Wiadomość:

Wiadomość wysłana poprawnie! Close this notice.

<script type="text/javascript" src="https://form.jotformeu.com/jsform/80706153199359"></script>

JEŻELI JESTEŚ ZAINTERESOWANY WYBRANYM UBEZPIECZENIEM SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:

Wybierz interesujący Cię zakres ubezpieczenia

OC OC i AC

Dane właściciela pojazdu:

Twój wniosek został wysłany. Niedługo nasz agent przygotuje dla Ciebie indywidualną ofertę oraz skontaktuje się z Tobą. Close this notice.

Travel insurance Quote

Level of protection: $

Contact details:

Travel

Twój wniosek został wysłany. Niedługo nasz agent przygotuje dla Ciebie indywidualną ofertę oraz skontaktuje się z Tobą. Close this notice.

Life insurance Quote

Level of protection: $

Contact details:

Have you used tobacco or nicotine products in the last 12 months?

Yes, I have No, I haven't
Twój wniosek został wysłany. Niedługo nasz agent przygotuje dla Ciebie indywidualną ofertę oraz skontaktuje się z Tobą. Close this notice.

House insurance Quote

Your house:

Contact details:

Twój wniosek został wysłany. Niedługo nasz agent przygotuje dla Ciebie indywidualną ofertę oraz skontaktuje się z Tobą. Close this notice.
721 676 315 lub 534 460 198
7 miesięcy ago · by · 0 comments

Ubezpieczenie OC Wrocław

Za niewysoką składkę miesięczna, możesz uzyskać obowiązkowe ubezpieczenie OC. Nasi agenci z placówki Ubezpieczenie OC Wrocław lub Ubezpieczenie AC Wrocław są w stanie przygotować dla Państwa najkorzystniejszą ofertę na rynku. Jako multi agencja, prześwietlamy oferty ze wszystkich towarzystw ubezpieczeniowych. Oblicz składkę OC już dziś.

Ubezpieczenie OC Wrocław a Polisa OC 

Obowiązkowe ubezpieczenie komunikacyjne w naszym kraju reguluje ustawa z dnia 22 maja 2003 r. o ubezpieczeniach o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych.  Ubezpieczenie OC ma za zadanie chronić kierowcę przed konsekwencjami prawnymi w momencie, kiedy wyrządzi on szkodę. W sytuacji, gdy kierowca nie ma obowiązkowego ubezpieczenia OC, a wyrządzi szkodę – musi pokryć szkody osoby poszkodowanej z własnych pieniędzy. Warto zaznaczyć, że w takiej sytuacji kierowca nie pokrywa jedynie szkód majątkowych, ale i również osobowe, np. w sytuacji uszczerbku na zdrowia osoby poszkodowanej

Polisa Ubezpieczenie OC Wrocław – składki

ubezpieczenie oc wrocław obrazek 1

Zakres ochrony obowiązkowego ubezpieczenia komunikacyjnego we wszystkich towarzystwach jest taki sam. Wyłącznym detalem, który się zmienia jest cena. Firmy ubezpieczeniowe całe szczęście mają prawo do określania cen OC indywidualnie. Wysokość składek przez towarzystwa ubezpieczeniowe obliczana jest na podstawie różnych czynników, m.in.: daty wydania prawo jazdy, daty urodzenia, marki i modelu samochodu, ryzyka ubezpieczeniowego właściciela pojazdu, ale i również miejsca zamieszkania. Dlatego cena ubezpieczenia OC może różnić się miedzy, np. Warszawą, a Wrocławiem.

Tanie Ubezpieczenie OC Wrocław – przykładowe ceny

Poza miejscem zamieszkania, dla firm ubezpieczeniowym znaczenie ma również marka auta. Sprawdź ile kosztuje ubezpieczenie OC we Wrocławiu dla danych marek:

Audi – 432 zł
BMW – 449 zł
Fiat – 431 zł
Ford – 515 zł
Opel – 453 zł
Renault – 412 zł
Skoda – 423 zł
Toyota – 451 zł
Volkswagen – 425 zł

Naturalnie są to tylko ceny przykładowe. Właściciel auta może wyszukać ubezpieczenie OC we Wrocławiu jeszcze taniej. Z racji tej, że jesteśmy multi agencją, nie oferujemy Państwu oferty jedynie jednego ubezpieczyciela… Analizujemy ofertę wszystkich towarzystw ubezpieczeniowych oraz dopasowujemy ją do potrzeb naszych klientów. Zdecydowanie nie warto decydować się na zakup ubezpieczenia OC u pierwszego lepszego ubezpieczyciela. Istnieje duża szansa na to, że uda się nam znaleźć nawet dwa razy tańsze ubezpieczenie OC. Zapraszamy do kontaktu z naszym agentem z oddziału Ubezpieczenie OC Wrocław w celu dopasowania oferty. Można również skorzystać z naszego formularza online i obliczyć składkę przez Internet.

Ubezpieczenie AC Wrocław

ubezpieczenie ac wrocław obrazek 1

Ubezpieczenie Auto Casco jest typem ubezpieczenia, które zapewnia kierowcy odszkodowanie za pojazd oraz jego wyposażenie w skutek nieszczęsnych okoliczności.

Jest to rodzaj ubezpieczenia dzięki któremu, kierowca może uzyskać odszkodowanie za samochód oraz jego wyposażenie. Najczęściej ubezpieczenie AC obejmuje swoją ochroną szkody powstałe w wyniku:

1) zderzenia pojazdów,
2) zderzenia pojazdu z osobami, zwierzętami lub innymi przedmiotami,
3) uszkodzenia pojazdu przez osoby trzecie,
4) pożaru, wybuchu, zatopienia oraz innych zdarzeń losowych;
5) kradzieży.

Różnica pomiędzy Ubezpieczeniem AC, a Ubezpieczeniem OC

Często kierowcy zapominają o tym, że mają wpływ na zakres ubezpieczenia Auto Casco, w odróżnieniu od Ubezpieczenia OC.

Ubezpieczenie AC optymalnie dostosowywane jest do wymagań i potrzeb kierowcy. Oblicz składkę OC/AC i zaznacz swoje wymagania, a nasz agent dopasuje ofertę na miarę Twoich potrzeb.

Warto również pamiętać, że w odróżnieniu od ubezpieczenia OC – na AC nie zawsze warto oszczędzać. Oprócz ceny, ważny jest zakres ubezpieczenia. Jeśli cenisz sobie komfort jazdy, zapraszamy do obliczenia składki OC/AC w naszym serwisie. W przypadku pytań, prosimy o kontakt z naszymi agentami z oddziału Ubezpieczenie AC Wrocław.

Ubezpieczenie AC Wrocław – korzyści

Ubezpieczenie Auto Casco zapewnia właścicielowi auta odszkodowanie w momencie kiedy dojdzie do uszkodzenia lub utraty pojazdu. Przeważnie, ubezpieczenie AC obowiązuje również w momencie pobytu za granicą naszego kraju. Mądry kierowca znakomicie rozumie istotę bezpieczeństwa na drodze, dlatego przeważnie samodzielnie jest w stanie określić swoje wymagania, co do zakresu ubezpieczenia.

W momencie dysponowania ważnym ubezpieczeniem AC, kierowca posiada pełną wygodę jazdy, bez żadnych zmartwień nad zdarzeniami losowymi.  Polisa zapewni finansowe odszkodowanie w momencie uszkodzenia lub utraty pojazdu.

Jeśli są Państwo zainteresowani ubezpieczeniem OC lub OC/AC zapraszamy do obliczenia składki. Wystarczy kliknąć w tekst „Oblicz składkę OC/AC.

W przypadku pytań, zapraszamy również do bezpośredniego kontaktu z naszymi agentami z oddziału Ubezpieczenie AC Wrocław, czy ubezpieczenie OC Wrocław.

Sprawdź naszą pełną ofertę ubezpieczeń: Ubezpieczenia Wrocław

 

5/5 (1 Review)
Składka OC już od 399zł

Ubezpieczenie OC/AC

Ubezpieczenie komunikacyjne z nami to sama przyjemność, a zaoferowane przez nas stawki są atrakcyjne.

Oblicz składkę OC/AC

Informacje o firmie

Ubezpieczamy24.com

Św. Katarzyna ul. Orla 5/8

Polska

Dane kontaktowe

E-mail adres:
biuro@ubezpieczamy24.com

Telefon:
721 676 315 lub 534 460 198

Dostępny w godz. 8:00 - 20:00