721 676 315 lub 534 460 198
3 lata ago · by · Możliwość komentowania Ubezpieczenie firmy została wyłączona

Ubezpieczenie firmy

Ubezpieczenie firmy zapewni Ci poczucie bezpieczeństwa w trakcie prowadzenia biznesu. Strategiczne myślenie i kontrola wielu czynników w dzisiejszych czasach cechuje każdy dobry biznes.

Z pewnością zdajesz sobie sprawę, jak ważne dla przyszłości Twojej firmy jest zabezpieczenie majątku przed ewentualnymi stratami, które mogą wyniknąć ze zdarzeń losowych (np. zalania, pożaru, czy też kradzieży). Dzięki ubezpieczeniu nie musisz się przejmować o rzeczy, na które nie masz wpływu.

Po zabezpieczeniu własnej działalności, pozostanie Ci jedynie zająć się tym, na czym znasz się najlepiej – czyli prowadzeniu i rozwoju własnej firmy.

Oferujemy szeroką gamę produktów, mających za zadanie zabezpieczyć majątek firmy.
W przypadku zainteresowania, zapraszamy do indywidualnego kontaktu.

Produkty ubezpieczeniowe

 • ubezpieczenie majątku firmy od zdarzeń losowych, w tym:
  • budynki
  • wyposażenie (sklepów, biur, magazynów i innych pomieszczeń, w tym nisko cenne składniki majątku)
  • środki obrotowe tj.: towary, surowce, półprodukty, wyroby gotowe lub w toku produkcji, materiały pomocnicze, opakowania, części zapasowe do maszyn i urządzeń
  • nakłady inwestycyjne
  • mienie osobiste pracowników
 • ubezpieczenie mienia od kradzieży z włamaniem i rabunku
 • ubezpieczenie od wandalizmu
 • ubezpieczenie sprzętu elektronicznego (przenośnego i stacjonarnego) od wszystkich ryzyk
 • ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC pracodawcy, OC za produkt, OC podwykonawców, OC wzajemne)
 • ubezpieczenie szyb i innych przedmiotów szklanych
 • Assistance

Jeśli nie wiesz które ubezpieczenie będzie dla Ciebie najlepsze – skontaktuj się z nami. Nasz agent ubezpieczeniowy pozwoli Ci zoptymalizować zakres i koszty polisy ubezpieczeniowej. Do naszych wszystkich klientów podchodzimy indywidualnie, bez względu na wielkość Twojej firmy, pomożemy dobrać Tobie najlepszy wariant ubezpieczenia.

Ubezpieczenie floty aut

To wygodne rozwiązanie, skierowane do wszystkich firm posiadających minimum 5 pojazdów. Najczęściej z ubezpieczenia floty korzystają firmy transportowe oraz spedycyjne, ale oczywiście nie jest to reguła. Dzięki ubezpieczeniu floty, firmy nie muszą ubezpieczać każdego auta z osobna. W ramach jednej polisy możemy ubezpieczyć zbiorowo wszystkie pojazdy – niezależnie od ich rodzaju. Dzięki temu, nasza polisa będzie tańsza. Najczęściej floty ubezpiecza się od 5-20 pojazdów, jednakże nasza agencja może zaoferować również atrakcyjne oferty dla mniejszej ilości.

Ubezpieczenia grupowe dla pracowników

Doskonałe rozwiązanie dla firm, które mają zatrudnionych minimum kilku pracowników. Grupowe ubezpieczenie na życie zabezpiecza Ubezpieczonego, jego życie, zdrowie oraz jego najbliższą rodzinę na wypadek śmierci bądź też nieszczęśliwego wypadku. Jeśli zależy Ci na dobru swoich pracowników i cenisz ich komfort pracy, skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o ich możliwości ubezpieczenia.