Kontakt z nami

721 676 315 lub 534 460 198

Wyślij nam email!

Dane kontaktowe:

Wiadomość:

Wiadomość wysłana poprawnie! Close this notice.

<script type="text/javascript" src="https://form.jotformeu.com/jsform/80706153199359"></script>

JEŻELI JESTEŚ ZAINTERESOWANY WYBRANYM UBEZPIECZENIEM SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:

Wybierz interesujący Cię zakres ubezpieczenia

OC OC i AC

Dane właściciela pojazdu:

Twój wniosek został wysłany. Niedługo nasz agent przygotuje dla Ciebie indywidualną ofertę oraz skontaktuje się z Tobą. Close this notice.

Travel insurance Quote

Level of protection: $

Contact details:

Travel

Twój wniosek został wysłany. Niedługo nasz agent przygotuje dla Ciebie indywidualną ofertę oraz skontaktuje się z Tobą. Close this notice.

Life insurance Quote

Level of protection: $

Contact details:

Have you used tobacco or nicotine products in the last 12 months?

Yes, I have No, I haven't
Twój wniosek został wysłany. Niedługo nasz agent przygotuje dla Ciebie indywidualną ofertę oraz skontaktuje się z Tobą. Close this notice.

House insurance Quote

Your house:

Contact details:

Twój wniosek został wysłany. Niedługo nasz agent przygotuje dla Ciebie indywidualną ofertę oraz skontaktuje się z Tobą. Close this notice.
721 676 315 lub 534 460 198

W przeciągu godziny otrzymasz od nas ofertę

Po zaakceptowaniu, otrzymasz podpisaną polisę w formie elektronicznej

3 dni ago · by · 0 comments

Tanie ubezpieczenia OC

Ostatnie lata nie były zbyt łaskawe dla kierowców pod kątem cen składek za obowiązkowe polisy komunikacyjne. Prawdziwie tanie ubezpieczenia OC już za nami i raczej trudno liczyć na to, że kiedyś w przyszłości stawki powrócą do dawnych wartości. Nie oznacza to jednak, że coroczne opłacanie polisy musi wiązać się z poważnym zaciskaniem pasa. Co więcej, rok 2019 wyraźnie pokazuje, że to raczej koniec podwyżek, a więc można oddychać już swobodnie. Jak w takim razie kształtują się obecnie te ceny i czy naprawdę wciąż można stosunkowo tanio wykupić polisę?

(more…)

Czytaj

3 tygodnie ago · by · 0 comments

Kalkulator OC i AC

Wykupienie polisy ubezpieczeniowej od odpowiedzialności cywilnej dla konkretnego samochodu jest obowiązkiem prawnym każdego właściciela pojazdu. Na rynku działa tak wiele firm oferujących takie ubezpieczenia, że naprawdę warto przejrzeć jak najwięcej aktualnych ofert, w czym mocno pomaga kalkulator OC i AC.

(more…)

Czytaj

3 tygodnie ago · by · 0 comments

Ubezpieczenie mieszkania

Zapewne dla większości z Was nieruchomość jest najcenniejszym dobrem, jakie w życiu posiadamy. Nie ulega więc wątpliwości to, że każdy z nas powinien wykupić porządne ubezpieczenie mieszkania, aby spać spokojnie i w razie jakichkolwiek nieszczęśliwych zdarzeń nie zostać kompletnie z niczym.

(more…)

Czytaj

1 miesiąc ago · by · 0 comments

Ubezpieczenie motocykla i skutera

Jednoślady wyposażone w silnik są nieodłącznym elementem drogowego krajobrazu każdego roku, mniej więcej od pierwszych wiosennych promieni słońca aż do późnej jesieni, gdy w pogodzie zaczyna królować deszcz oraz niskie temperatury. Ponieważ jest to pojazd poruszający się po drogach publicznych, to naturalne jest, że właściciel ma obowiązek wykupić ubezpieczenie motocykla. To polisa OC identyczna, jak w przypadku posiadaczy aut osobowych, której koszt potrafi być jednak kilkukrotnie niższy. Dlaczego tak jest? Co wpływa na cenę oraz ile w ogóle trzeba zapłacić za taką polisę?

(more…)

Czytaj

1 miesiąc ago · by · 0 comments

Ubezpieczenie turystyczne

Podróżowanie pośród naszych rodaków to już nie moda, to prawdziwy trend, który z roku na rok coraz bardziej przyspiesza. Statystyki mówią same za siebie, bardzo chętnie podróżujemy obecnie za granicę, ale okazuje się, że pomimo tego trendu ubezpieczenie turystyczne na czas wyjazdu nie jest już tak chodliwe. Czy naprawdę opłacanie takiej polisy nie ma większego sensu? A może to ogromny błąd, że nie zapewniamy sobie dodatkowego bezpieczeństwa? Sprawdźmy, czym są takie polisy i przede wszystkim, przed czym nas chronią.

(more…)

Czytaj

2 miesiące ago · by · 0 comments

Najtańsze OC w 2019 roku

Życie kierowcy w Polsce z pewnością nie jest łatwe przez coraz wyższe opłaty parkingowe, drożejące paliwo, nowe podatki, wysoką akcyzę na zakup niektórych aut, a ostatnio również przez drożejące ubezpieczenia. Nie ma co ukrywać, tanio niestety już było, ale i tak w tych trudnych czasach postaramy się pokazać Wam, jak znaleźć najtańsze OC i co w ogóle wpływa na wysokość samej składki.

Czytaj

2 miesiące ago · by · 0 comments

Ubezpieczenie OC Zgorzelec

Zgłoś się w takim razie do nas już dzisiaj. Nasz specjalista z oddziału Ubezpieczenie OC Zgorzelec porówna oferty wielu firm ubezpieczeniowych i znajdzie najtańszą możliwą opcję, a i w razie potrzeby zajmie się wyszukaniem najlepszej oferty na AC. Zanim jednak do nas zadzwonisz, sprawdź, co może wpływać na wysokość składki dla Twojego auta.

Czytaj

2 miesiące ago · by · 0 comments

Ubezpieczenia OC

Ustawa o ubezpieczeniach obowiązkowych, o Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym oraz o Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych to przepisy generujące w naszym kraju obowiązek zakupu polisy OC dla samochodu. Wysokość składki ubezpieczenia OC nie jest jednak normowana prawnie i dlatego firmy ubezpieczeniowe dowolnie kształtują zakres cen według własnego uznania.

Czytaj

2 miesiące ago · by · 0 comments

Zielona karta – co to jest i kiedy jest potrzebna?

Podróżowanie po Europie w dzisiejszych czasach nie jest niczym niezwykłym. Choć mamy obecnie doskonałe i niedrogie połączenia lotnicze, to jednak często decydujemy się na daleką podróż własnym samochodem. Na pewno do takiego wyjazdu należy się solidnie przygotować i zajmując się kwestiami dokumentów nie można zapomnieć o tym, aby pośród nich znalazła się Zielona Karta. Zielona karta w skrócie to nic innego, jak ubezpieczenie OC za granicą. Czym jest ten dokument, do czego służy i kiedy może być nam potrzebny? Zapraszamy do dalszej części artykułu.

Czytaj

3 miesiące ago · by · 0 comments

Ubezpieczenie samochodu

Sprawdź naszą ofertę na ubezpieczenie samochodów

ubezpieczenie samochodu

Ubezpieczenie OC

Każdy posiadacz pojazdu mechanicznego ma prawny obowiązek wykupić ubezpieczenie samochodu OC.
W przypadku jego braku właściciel auta musi liczyć się z bardzo wysoką karą. W przypadku pojazdów osobowych maksymalna kara w roku 2019 wynosi 4500 zł.

assistance ubezpieczenie samochodu

Ubezpieczenie AC

Obowiązkowe ubezpieczenie samochodu OC nie chroni naszego mienia, a jedynie mienie osób, które będą potencjalnymi ofiarami wypadku drogowego spowodowanego z naszej winy. W przypadku ubezpieczenia AC mamy do czynienia z ochroną samego pojazdu, nie tylko w zakresie kolizji

7.-ubezpieczenie-NNW-1-1-min

Assistance

Im bardziej wiekowy jest samochód, tym oczywiście większe ryzyko wystąpienia jego awarii. Warto jednak pamiętać o tym, że niespodziewana usterka może trafić się również właścicielom aut stosunkowo nowych. Najgorsze, co może nas spotkać, to awaria daleko od domu. Właśnie w takich sytuacjach wręcz idealnie sprawdza się ubezpieczenie Assistance.

Auto

Ubezpieczenie NNW

Ubezpieczenie od Następstw Nieszczęśliwego Wypadku (NNW) kierowcy to atrakcyjna propozycja dla wszystkich tych osób, które często podróżują różnymi samochodami.
Taką ochronę chętnie wybierają na przykład kierowcy zawodowi. Polisy nierzadko wykupują również przedsiębiorcy, których pracownicy korzystają z różnych aut służbowych.

Ubezpieczenie samochodu OC

Każdy posiadacz pojazdu mechanicznego ma prawny obowiązek wykupić ubezpieczenie samochodu OC. W przypadku jego braku właściciel auta musi liczyć się z bardzo wysoką karą. W przypadku pojazdów osobowych maksymalna kara w roku 2019 wynosi 4500 zł.

Podstawowym celem polisy jest ochrona kierującego przed skutkami ewentualnej kolizji spowodowanych z jego winy. Warto pamiętać o tym, że polisę wykupuje się na konkretny samochód, a nie na jego właściciela. Dzięki temu nie ma znaczenia to, kto w momencie kolizji prowadził auto.

Polisy ubezpieczeniowe tego typu są regulowanie prawnie, co oznacza, że niezależnie od wyboru, mamy pewność, że zakres ubezpieczenia będzie dokładnie taki sam. Ubezpieczenie samochodu OC obejmuje swym zasięgiem nie tylko szkody na mieniu, ale także na zdrowiu ofiar kolizji drogowej.

Zalety ubezpieczenia OC

pełna ochrona finansowa w przypadku spowodowania kolizji lub wypadku drogowego;

specjalny system zniżek dla kierowców, który promuje bezszkodową jazdę;

możliwość uzyskania zniżek na inne polisy przy zakupie ich w pakiecie od jednej firmy.

Zakres ubezpieczenia OC

Zgodnie z obecnie obowiązującymi przepisami prawa, ubezpieczenie samochodu OC zapewnia ochronę finansową do 5 milionów EUR w przypadku szkód na osobach oraz do 1 miliona EUR w przypadku szkód na mieniu.

Zazwyczaj w zakresie podstawowego OC znajduje się ochrona Assistance, która zapewnia możliwość bezpłatnego korzystania z pojazdu zastępczego po wypadku, jak i darmowego odholowania uszkodzonego w kolizji auta.

Zakres ochrony dotyczy wyłącznie osób trzecich i mienia tych ludzi, którzy ucierpią w wyniki wypadku drogowego.

kalkulator oc i ac komputer

Oblicz swoje OC online

Wypełnienie formularza trwa jedynie kilka minut. Nasz agent przygotuje dla Ciebie specjalną ofertę

Sprawdź ofertę

Ubezpieczenie samochodu AC

AC to Auto Casco, nieobowiązkowe ubezpieczenie komunikacyjne zapewniające rekompensatę finansową po dowolnym uszkodzeniu auta. Odszkodowanie wypłacane jest nie tylko po wypadku (niezależnie od tego z czyjej winy), ale także wtedy, gdy pojazd stanie się celem ataku wandali, zostanie uszkodzony przez spadające drzewo, obtarty na parkingu czy na przykład skradziony.

Zakres ochrony może być bardzo szeroki, a suma ubezpieczenia dopasowana do wartości pojazdu. Dla wielu osób zakup auta to bardzo poważna inwestycja, którą z pewnością warto odpowiednio ubezpieczyć.

Zalety ubezpieczenia AC

kompleksowa ochrona pojazdu przed wszelkiego rodzaju uszkodzeniami oraz przed kradzieżą;

wypłata odszkodowania pozwalającego na przywrócenie stanu auta sprzed wystąpienia zdarzenia;

odzyskanie wartości samochodu w przypadku stwierdzenia szkody całkowitej;

odszkodowanie po kradzieży auta; - atrakcyjna cena przy zakupie AC w pakiecie z OC.

Zakres ubezpieczenia AC

Ponieważ ubezpieczenie samochodu AC nie jest obowiązkowe, to firmy ubezpieczeniowe indywidualnie ustalają zakres ochrony. Najczęściej jednak dotyczy on większości szkód powstałych na pojeździe, w tym związanych na przykład z aktami wandalizmu, podpaleniem, zalaniem czy uszkodzeniem auta na parkingu.

Zależnie od wybranego pakietu, AC może zapewniać ochronę na terytorium Polski, lub w Polsce i poza jej granicami, najczęściej po prostu w Europie.

Wysokość składki zależna jest od wybranego pakietu ochrony pojazdu, jak i od sumy ubezpieczenia, która w dużej mierze zależna jest od wartości auta.

Ubezpieczenie samochodu 1

Oblicz swoje OC/AC online

Nasze oferty są indywidualnie przygotowywane przez naszych agentów w celu dopasowania najlepszej oferty na rynku

Sprawdź ofertę

Ubezpieczenie samochodu Assistance

Assistance to specjalny pakiet, najczęściej dokupowany do ubezpieczenia OC, który chroni kierowcę przed skutkami awarii pojazdu na drodze. W ramach ubezpieczenia Assistance otrzymujemy nie tylko pomoc drogową, ale także darmowy transport, jeśli będzie potrzebny, czy nawet nocleg w pobliżu wystąpienia zdarzenia. Ubezpieczenia te zapewniają wsparcie również w przypadku kradzieży samochodu oraz po wypadku.

Zakres ubezpieczenia Assistance

Firmy ubezpieczeniowe oferują wiele pakietów i dlatego zakres, jaki ma ubezpieczenie samochodu Assistance może być bardzo zróżnicowany.

W każdej opcji ubezpieczenie zapewnia jednak darmową pomoc drogową, bezpłatne holowanie czy możliwość skorzystania z pojazdu zastępczego. To również najczęściej darmowy nocleg oraz transport kierowcy i pasażerów.

Limity holowania są bardzo zróżnicowane i zależą od wybranego pakietu. Limitowana może być także ilość zdarzeń w ciągu roku.

Ubezpieczenie Assistance to wsparcie nie tylko w wyniku awarii samochodu, ale także po wypadku czy po kradzieży pojazdu.

Zalety ubezpieczenia Assistance

auto pomoc drogowa dostępna przez całą dobę i przez wszystkie dni w roku;

możliwość skorzystania z pojazdu zastępczego;

transport dla kierowcy i pasażerów oraz darmowy nocleg;

pomoc w przypadku kradzieży pojazdu lub po wypadku;

ochrona może obowiązywać nie tylko na terenie Polski, ale w całej Europie;

darmowe holowanie pojazdu, nierzadko na bardzo dużych dystansach (zależnie od wybranego pakietu).

assistance ubezpieczenie samochodu

Oblicz swoje OC/AC z Assistance

Jeszcze tego samego dnia, w którym wypełnisz formularz, nasz agent przygotuje specjalną ofertę.

Sprawdź ofertę

Ubezpieczenie NNW kierowcy

NNW kierowcy chroni ubezpieczoną osobę przed skutkami wypadków drogowych. Świadczenia wypłacane są na przykład na rehabilitację czy w przypadku orzeczenia trwałego uszczerbku na zdrowiu. Jest to również ochrona na wypadek śmierci, której przyczyną był wypadek. W takiej sytuacji pieniądze z odszkodowania otrzymają najbliżsi.

Zakres ubezpieczenia NNW kierowcy

Nie jest to typowe ubezpieczenie samochodu, a więc NNW kierowcy jest przypisane do konkretnego człowieka. Dzięki temu można bezpiecznie podróżować różnymi pojazdami, na przykład służbowo, i w razie wypadku uzyskać wsparcie finansowe na leczenie lub rekompensatę czasowej, lub nawet trwałej niezdolności do pracy.

Najwyższe pakiety NNW kierowcy mogą oferować sumę ubezpieczenia nawet do 100 tysięcy złotych.

W zależności od wybranego pakietu, ubezpieczenie można działać wyłącznie na terenie Polski lub w całej Europie.

Zalety ubezpieczenia NNW kierowcy

– ochrona kierowcy niezależnie od tego, jakim samochodem podróżuje;
– atrakcyjne ceny składek;
– ochrona ubezpieczeniowa może działać na terenie całej Europy;
– zakres ubezpieczenia nawet do 100 tysięcy złotych.

ochrona kierowcy niezależnie od tego, jakim samochodem podróżuje;

atrakcyjne ceny składek;

ochrona ubezpieczeniowa może działać na terenie całej Europy

zakres ubezpieczenia nawet do 100 tysięcy złotych.

Ubezpieczenie samochodu NNW kierowcy

Osoby ubezpieczające swój samochód bardzo często dostają propozycję dokupienia ubezpieczenia NNW. Jest to skrót od Następstwa Nieszczęśliwego Wypadku i większość firm ubezpieczeniowych oferuje pakiety obejmujące swym zasięgiem samego kierowcę lub kierowcę i wszystkich pasażerów w pojeździe. Jest to pakiet, nad którym warto się zastanowić. Roczna składka zazwyczaj wynosi od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych. Wykupując takie ubezpieczenie samochodu, mamy pewność wypłaty odszkodowania między innymi wtedy, gdy w efekcie wypadku kierowca lub pasażer poniesie trwały uszczerbek na zdrowiu.

NNW pojazdu nie można mylić z NNW kierowcy. To ubezpieczenie dotyczy bowiem konkretnego pojazdu i swym zasięgiem obejmuje po prostu wszystkie osoby podróżujące autem. NNW kierowcy chroni konkretną osobę, niezależnie od tego, jakim autem podróżuje.

Zakres ubezpieczenia NNW pojazdu

Sam zakres ubezpieczenia NNW przede wszystkim zależy od wybranego pakietu. Tańsze zapewniają ochronę samemu kierowcy, natomiast droższe obejmują swym zasięgiem także pasażerów, niezależnie od ich liczby.

Środki z ubezpieczenia wypłacane są w przypadku orzeczenia trwałego uszczerbku na zdrowiu kierowcy lub pasażera bądź śmierci jednej z tych osób. Należy pamiętać, że NNW pojazdu obejmuje tylko konkretny samochód. Jeśli do wypadku dojdzie w innym, niż ubezpieczony, pojeździe, firma ubezpieczeniowa nie wypłaci odszkodowania.

Suma ubezpieczenia najczęściej oscyluje w zakresie od 10 tysięcy do 100 tysięcy złotych, zależnie od wybranego pakietu.

Zalety ubezpieczenia NNW pojazdu

dodatkowa ochrona finansowa w razie trwałego uszczerbku na zdrowiu spowodowanego wypadkiem samochodowym;

możliwość objęcia ochroną nie tylko kierowcy, ale także wszystkich pasażerów;

odszkodowanie dla najbliższych w przypadku śmierci kierowcy bądź pasażerów;

bardzo niskie ceny składek;

możliwość dopasowania sumy ubezpieczenia do potrzeb.

Każdy właściciel pojazdu ma pełną świadomość, co do obowiązku wykupienia polisy OC, który jest podyktowany wymogami prawnymi. Jak jednak wiadomo, na rynku mamy również inne polisy związane z użytkowaniem pojazdów. Dlatego dzisiaj sprawdzimy, jakie ubezpieczenie samochodu można kupić i do czego konkretny pakiet się przyda.

(more…)

Czytaj

Składka OC już od 399zł

Ubezpieczenie OC/AC

Ubezpieczenie komunikacyjne z nami to sama przyjemność, a zaoferowane przez nas stawki są atrakcyjne.

Oblicz składkę OC/AC

Informacje o firmie

Ubezpieczamy24.com

Św. Katarzyna ul. Orla 5/8

Polska

Dane kontaktowe

E-mail adres:
biuro@ubezpieczamy24.com

Telefon:
721 676 315 lub 534 460 198

Dostępny w godz. 8:00 - 20:00