721 676 315 lub 534 460 198
3 tygodnie ago · by · 0 comments

Ubezpieczenie OC zarządcy nieruchomości – gdzie kupić i dla kogo jest?

Duże, wielorodzinne nieruchomości wymagają wyznaczenia konkretnych osób odpowiedzialnych za ich utrzymanie. Są to zarządcy nieruchomości, odpowiedzialni między innymi za kwestie remontów, napraw, odśnieżania, koszenia trawników czy wywozu śmierci. Zarządca nieruchomości ma mnóstwo obowiązków i niestety w wielu przypadkach zajmuje się bardzo odpowiedzialnymi zadaniami. Od efektywności jej działania zależy nawet bezpieczeństwo mieszkańców nieruchomości. Warto więc wiedzieć, jakie obowiązki ma ta osoba. Ważne jest również ubezpieczenie OC zarządcy nieruchomości i to jemu przede wszystkim się przyjrzymy.

(więcej…)

Czytaj

3 tygodnie ago · by · 0 comments

Ubezpieczenie od utraty dochodu – co to jest i ile kosztuje?

W dzisiejszych czasach zdecydowana większość naszych obywateli żyje na kredyt. Mnóstwo rzeczy kupujemy na raty, mamy wiele kart kredytowych i nie ma w tym nic złego tak długo, jak długo mamy pracę. Niestety niewiele ludzi bierze pod uwagę perspektywę jej utraty. Okazuje się, że nie potrzeba wiele. Chociażby teraz, w dobie trwającej pandemii, mnóstwo osób niestety pozostało z niczym, a inni musieli się zgodzić na niższe wynagrodzenia. Na taki wypadek nie tylko można, ale tak naprawdę powinno się ubezpieczyć. Sprawdź, czym dokładnie jest ubezpieczenie od utraty dochodu.

(więcej…)

Czytaj

3 tygodnie ago · by · 0 comments

Ubezpieczenie wspólnoty mieszkaniowej – z nami mądrze dobierzesz wariant ubezpieczenia

Bycie zarządcą wspólnoty mieszkaniowej niesie za sobą nie tylko mnóstwo obowiązków. To także ogromna odpowiedzialność, gdyż w budynkach takich nierzadko mieszka wiele rodzin. Właściciel powinien zadbać o bezpieczeństwo, regularne wykonywanie remontów i inspekcji technicznych, a także utrzymanie terenów zewnętrznych. Niestety jest on również odpowiedzialny za skutki sytuacji nadzwyczajnych. Zerwany dach przez wichurę czy zalanie mieszkań po oberwaniu chmury? Straty będzie musiała pokryć wspólnota. Z racji świadomości tej odpowiedzialności coraz więcej zarządców decyduje się na wykupienie ubezpieczenie wspólnoty mieszkaniowej.

(więcej…)

Czytaj

2 miesiące ago · by · 0 comments

Ubezpieczenie mieszkania od zalania – sprawdź, jak je wybrać

Czy wychodząc na dłużej z domu lub mieszkania masz obawy, że w czasie Twojej nieobecności dojdzie do zalania? To niestety problem bardzo powszechny. Tzw. złośliwość losu ma to do siebie, że do tego typu zdarzeń dochodzi najczęściej właśnie wtedy, gdy nikogo nie ma w budynku. Czy można się chronić przed konsekwencjami finansowymi takich sytuacji? Zdecydowanie tak – wystarczy tylko odpowiednio ubezpieczyć mieszkanie od zalania.

(więcej…)

Czytaj

2 miesiące ago · by · 0 comments

Jakie ubezpieczenie na życie wybrać?

Czy myślałeś kiedyś o swojej przyszłości? Dziś być może czujesz się zdrowym człowiekiem w sile wieku, ale czy zastanawiałeś się, co zrobisz, gdy przytrafi Ci się poważny wypadek i będziesz niezdolny do pracy? A co w przypadku Twojej śmierci – czy rodzina będzie w stanie się utrzymać w pierwszych miesiącach po stracie tak bliskiej osoby? Pewnie myślisz, że to wszystko Ciebie nie dotyczy – niestety, życie przynosi nam różne niespodzianki, nie zawsze te przyjemne 😢. Przykre zdarzenie, odwracające życie do góry nogami może się zdarzyć dosłownie każdemu. Na takie sytuacje możesz się jednak przygotować, wystarczy wykupić ubezpieczenie na życie. Czym jest i jakie ubezpieczenie na życie wybrać? Sprawdź już teraz!

(więcej…)

Czytaj