Ubezpieczamy24.com

Ubezpieczenie dla firm i pracowników

Ubezpieczenia dedykowane firmom i przedsiębiorcom

Ubezpieczenie
dla firm i pracowników

ubezpieczenie dla firm i pracowników obraz 1

Największy wybór
ubezpieczeń w Polsce

Dowiedz się więcej
o naszej ofercie dla firm

Jako doświadczona multiagencja, oferujemy szeroki wachlarz produktów ubezpieczeniowych, dedykowanych przedsiębiorcom i ich firmom. Rozumiemy, jak ważne jest zabezpieczenie przedsiębiorstwa przed różnymi ryzykami, dlatego proponujemy kompleksowe rozwiązania, które pozwolą Ci skupić się na prowadzeniu swojego biznesu.
Ubezpieczenie firmy obraz 5

Ubezpieczenia dedykowane dla branż

Odkryj naszą specjalistyczną ofertę ubezpieczeń dedykowanych dla różnych branż! Dostosowane do Twojej działalności rozwiązania gwarantują optymalną ochronę i bezpieczeństwo. 

Jak uzyskać ubezpieczenie?

Szukasz taniego i dobrego ubezpieczenia? Dzięki naszym specjalistom szybko porównasz oferty ubezpieczeń z wielu towarzystw.

Mówisz

W trakcie rozmowy opowiadasz ekspertowi o swoich potrzebach i o tym, czego potrzebuje Twoja firma. Możesz skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo.

Otrzymujesz

Ekspert przeanalizuje oferty towarzystw ubezpieczeniowych, dopasuje produkt i jego warunki do indywidualnych oczekiwań oraz specyfiki prowadzonej działalności.

Decydujesz

Abyś mógł podjąć decyzję, ekspert będzie do Twojej dyspozycji. Pomożemy w załatwieniu formalności. Mailowo otrzymasz niezbędne dokumenty, w tym OWU oraz instrukcję zawarcia ubezpieczenia.

Dla firm 21

Znajdź ubezpieczenie, którego potrzebujesz!

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji.
Wiadomość do eksperta

Sprawdź, jaką ofertę dla Ciebie przygotowaliśmy

Telefon do eksperta

Porozmawiajmy