Ubezpieczamy24.com

Ubezpieczenie hali i firmy produkcyjnej 19

Ubezpieczenie hali i firmy produkcyjnej

Pragnąc dopasować odpowiednie ubezpieczenie dla każdego klienta, prowadzimy wnikliwe analizy posiadanego majątku, rodzaju urządzeń i materiałów, a także procesów produkcyjnych. Na podstawie tych danych jesteśmy w stanie zaproponować jak najbardziej dogodny i dopasowany program ubezpieczeniowy po negocjacjach z zaufanymi towarzystwami ubezpieczeniowymi, w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie. Zapewnij ochronę swojej hali produkcyjnej przed nieprzewidzianymi zdarzeniami dzięki naszemu wsparciu.

Ubezpieczenie hali i firmy produkcyjnej 20

Ubezpieczenie hali produkcyjnej

Zakres ochrony ubezpieczeniowej w przypadku polis opracowanych z myślą o przedsiębiorstwach produkcyjnych obejmuje wiele rodzajów zagrożeń, których ryzyko występowania w danym sektorze jest najwyższe. Jedną z najistotniejszych kwestii jest ubezpieczenie majątku firmy i utraty zysku np. przez okres odzyskiwania zdolności produkcyjnej, jednak należy również uwzględnić takie wypadki jak pożar, zalanie, huragan czy wybuch, ze względu na wysoką szkodliwość tego rodzaju zdarzeń. 

Warto dodatkowo zdecydować się na rozszerzenie zakresu ubezpieczenia o dodatkowe klauzule, dzięki którym przedsiębiorca otrzyma odszkodowanie również w chwili, gdy zmuszony będzie do naprawienia szkód spowodowanych czynnikami losowymi.

Ubezpieczenie mienia dobrze jest wykupić jednocześnie z ubezpieczeniem od utraty zysku w następstwie powstałej szkody w majątku przedsiębiorstwa. 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i wiedzy naszych specjalistów. Z nami dobierzesz odpowiedni zakres ubezpieczenia dla swojego przedsiębiorstwa. 

Ubezpieczenie hali i firmy produkcyjnej 21

Ubezpieczenie firmy produkcyjnej

Do majątku zawartego w ramach ubezpieczenia firmy produkcyjnej zaliczają się nieruchomości, maszyny i urządzenia, środki obrotowe oraz mienie osób trzecich. Niezwykle ważna podczas oceny ryzyka jest konstrukcja budynków i hal produkcyjnych oraz to, czy na ich terenie stosowane są niezbędne środki przeciwpożarowe. 

Chociaż ubezpieczyciele najchętniej podpisują umowę z właścicielami budynków murowanych, z naszą pomocą znajdziesz dla swojej firmy najlepsze ubezpieczenie nawet w przypadku, gdy hala służąca twojej działalności wykonana została z płyt warstwowych. Ze względu na specyfikę branży, producenci często miewają problem z uzyskaniem ubezpieczenia korzystnego zarówno pod względem finansowym, jak i zakresu ochrony. Dotyczy to również innych sektorów, między innymi drzewnego, który według ubezpieczycieli zalicza się do tak zwanych trudnych branż, ze względu na podwyższone ryzyko wystąpienia pożaru. 

Nasi doradcy od wielu lat służą pomocą nawet klientom trudnych branż, udzielając porady w zakresie przygotowania do pozytywnej oceny ryzyka przeprowadzanej przez rzeczoznawcę, dzięki czemu przedsiębiorca zyskuje znacznie większe szanse na przedstawienie przez ubezpieczyciela atrakcyjnej oferty. 

Do kogo skierowane jest ubezpieczenie firmy i hali produkcyjnej?

Tego rodzaju polisa opracowana została z myślą o przedsiębiorstwach zajmujących się produkcją, kompletowaniem oraz dystrybucją różnorodnych produktów. Ochrona w ramach ubezpieczenia obejmuje większość branż produkcyjnych, do których między innymi zaliczają się produkcja spożywcza, przemysłowa i budowlana, a także dystrybucja B2B, import i eksport. 

ubezpieczenie hali produkcyjnej obraz 3

Ubezpieczenie firm produkcyjnych - formularz

Zapewnij bezpieczeństwo swojej firmy produkcyjnej dzięki naszemu szerokiemu zakresowi ubezpieczeń, które chronią przed różnego rodzaju ryzykami związanymi z prowadzeniem działalności produkcyjnej.

Wypełnij formularz

Zostaw nam swoje dane, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.


Jak możemy Ci pomóc?

Opisz krótko sprawę.


Ubezpieczenie firmy produkcyjnej - dlaczego jest tak istotne?

Nieszczęśliwe wypadki mogą zdarzyć się w dowolnej chwili i dotyczą każdej branży. Posiadanie ubezpieczenia firmy produkcyjnej to solidne zabezpieczenie, dzięki któremu twoje przedsiębiorstwo będzie mogło funkcjonować bez żadnych przeszkód. Ochrona w postaci odpowiednio dobranej do twoich potrzeb polisy pozwoli ci zadbać o rozwój firmy nawet w przypadku nagłego zdarzenia – dzięki temu unikniesz poważnych konsekwencji finansowych i prawnych.

Jeżeli zależy ci na kompleksowym ubezpieczeniu twojej firmy, skontaktuj się z naszymi doradcami, którzy pomogą ci dopasować najkorzystniejszy pakiet polis odpowiadający potrzebom twojej działalności. Nie martwiąc się przykrymi skutkami ewentualnego zdarzenia, będziesz mógł skupić się na rozwoju swojego przedsiębiorstwa. 

Gwarancja wyboru najlepszego ubezpieczenia

Wygodne płatności online i zdalne załatwienie formalności

Szybko i korzystnie ubezpieczysz swoją firmę

ubezpieczenie hali produkcyjnej obraz 4

Gwarantujemy pełen zakres ochrony dla branży produkcyjnej

Zadbaj o właściwy rodzaj ubezpieczenia dla swojej branży

Niezbędnymi elementami ubezpieczenia skierowanego do firm produkcyjnych są OC za szkody wyrządzone w związku z prowadzoną działalnością, chroniąca na wypadek roszczeń od osób trzecich oraz ochrona majątku działalności. Polisa ta może być składnikiem ubezpieczenia od wszystkich ryzyk, obejmujące nieprzewidziane zdarzenia bądź ubezpieczenia od ognia i pozostałych zdarzeń losowych. 

Istotne jest również ubezpieczenie środków obrotowych, które przedsiębiorca może zdecydować się ubezpieczyć w systemie sum stałych lub sum zmiennych, co pozwoli uniknąć przepłacania za składkę w momentach dużej sezonowości. Istotnym rozszerzeniem ubezpieczenia linii produkcyjnej jest ubezpieczenie maszyn od awarii, gwarantujące zwrot kosztów na wypadek zepsucia się urządzenia, a także ubezpieczenie utraty zysku, chroniące interesy firmy poprzez pokrycie kosztów stałych w chwili, gdy z powodu nieprzewidzianego zdarzenia działalność nie jest w stanie czasowo funkcjonować. 

Ochrona produktów i materiałów transportowanych oraz odpowiedzialność menedżerów i producentów

Ubezpieczenie Cargo będzie stanowić skuteczną ochronę dla gotowych produktów i materiałów, znacząco podnosząc ich bezpieczeństwo podczas transportu. Korzystnym produktem dla menedżerów spółek produkcyjnych jest zaś ubezpieczenie członków zarządu spółki, które zapewnia ochronę między innymi w chwili popełnienia błędu podczas zarządzania spółką bądź gdy menedżer posądzany jest o działanie na szkodę spółki.

Przedsiębiorstwa produkujące komponenty mogą dodatkowo zdecydować się na rozszerzenie ubezpieczenia poprzez wykupienie polisy dotyczącej odpowiedzialności za szkody powstałe u producenta gotowego produktu na skutek dostarczenia wadliwego komponentu. Korzystną opcją dla różnego rodzaju firm produkcyjnych stanowi także ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej pracodawcy, w ramach którego ubezpieczyciel wypłaci poszkodowanemu przy pracy pracownikowi należne odszkodowanie.

Ubezpieczenie hali i firm produkcyjnych - online

Posiadasz halę produkcyjną lub prowadzisz firmę, która wymaga specjalistycznego ubezpieczenia? Szukasz sprawnego i wygodnego sposobu na zabezpieczenie swojego biznesu? Nasza oferta ubezpieczenia online skierowana jest właśnie do Ciebie! Dzięki niej szybko i łatwo znajdziesz odpowiednią polisę, która zapewni skuteczną ochronę Twojej hali lub firmy produkcyjnej.