Ubezpieczamy24.com

Compensa
Towarzystwo ubezpieczeniowe

Compensa

Jeśli Compensa znajduje się na Twojej liście potencjalnych towarzystw ubezpieczeniowych, dobrze trafiłeś. Poniżej prezentujemy szczegółowy przegląd oferty Compensa - renomowanego dostawcy produktów ubezpieczeniowych w Polsce.

Compensa - informacje o towarzystwie

Compensa, część austriackiej grupy Vienna Insurance Group, jest towarzystwem ubezpieczeniowym z silnymi korzeniami sięgającymi początków XX wieku. Na polskim rynku Compensa zadebiutowała w 1997 roku pod nazwą Compensa TU na Życie S.A. Vienna Insurance Group, początkowo skupiając się na ubezpieczeniach na życie. Dziś towarzystwo posiada szeroką ofertę ubezpieczeń zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Znane jest z indywidualnego podejścia do każdego klienta, dostosowując swoje produkty do unikalnych potrzeb każdego ubezpieczonego.

Nawigacja

Rodzaje ubezpieczeń w Compensa

Sprawdź poniżej rodzaje ubezpieczeń dostępnych w Compensa i wybierz najbardziej odpowiednie dla siebie.
ubezpieczenie komunikacyjne ikona 1

Ubezpieczenie komunikacyjne

Compensa oferuje zarówno ubezpieczenie OC, jak i AC. Obejmuje ochronę zarówno dla kierowców, jak i samochodów, zapewniając pokrycie w przypadku szkód komunikacyjnych.

ubezpieczenie na życie ikona 1

Ubezpieczenie na życie

Compensa oferuje szereg ubezpieczeń na życie, które zapewniają ochronę finansową dla Ciebie i Twojej rodziny na wypadek nieoczekiwanych wydarzeń.

ubezpieczenie domu ikona 1

Ubezpieczenie mieszkania i domu

Czy chodzi o wynajmowany apartament, czy wielopokojowy dom, Compensa zapewni Ci ochronę majątku i spokój ducha.

ubezpieczenie firmy ikona 1

Ubezpieczenie firmy

Bez względu na rozmiar Twojego biznesu, Compensa ma dla Ciebie ofertę. Dostosowane do Twoich potrzeb ubezpieczenia majątkowe i odpowiedzialności cywilnej.

Opinia eksperta Ubezpieczamy24 i klientów Compensa

Poznaj, co nasi eksperci i klienci myślą o Compensa. Opinie ekspertów Ubezpieczamy24 i rzeczywiste doświadczenia klientów mogą pomóc Ci zrozumieć, co sprawia, że Compensa jest wyjątkowym wyborem wśród towarzystw ubezpieczeniowych.

Ocena eksperta:
4/5
Nasz ekspert Ubezpieczamy24 podkreśla solidność Compensa, która wynika z ponad stuletniego doświadczenia w branży ubezpieczeniowej. Klienci często chwalą sobie Compensa za profesjonalizm, szybką likwidację szkód i doskonałą obsługę klienta.
Michał Kot - ekspert
Ocena klienta:
5/5
Kiedy miałem szkodę spowodowaną zalaniem, Compensa szybko i bezproblemowo rozpatrzyła moje zgłoszenie.
Klient
Ocena klienta:
5/5
Po przeżyciu stłuczki, mogłam się przekonać, że szybko i skutecznie radzą sobie z likwidacją szkód.
Klientka

Plusy i minusy ubezpieczenia w Compensa

Zastanawiasz się, co sprawia, że Compensa jest wyborem wielu Polaków, szukających zaufanego ubezpieczyciela? Oto zestawienie głównych zalet i wad, które pomogą Ci zrozumieć, czego możesz oczekiwać, wybierając ubezpieczenia Compensa. Przeczytaj, zdecyduj i wybierz najlepszą dla siebie ofertę.

Zalety

Wady

Kontakt z Compensa

Potrzebujesz skontaktować się z Compensa, aby dowiedzieć się więcej o ich ofertach, zgłosić szkodę, czy zadać pytanie dotyczące Twojej polisy? Oto wszystkie niezbędne dane kontaktowe, które ułatwią Ci nawiązanie bezpośredniego kontaktu z Compensa.

Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group
Compensa TU na Życie S.A. Vienna Insurance Group

Aleje Jerozolimskie 162, 02-342 Warszawa

Zgłoszenia szkody lub roszczenia: zgloszenie.compensa.pl Dokumenty do złożonej szkody prześlij na szkody@compensa.pl Dokumenty do złożonego roszczenia życiowego prześlij na roszczenia@compensazycie.com.pl

Zgłoszenie szkody w Compensa

Zgłoszenie jest stosunkowo proste. Mamy do wyboru opcję online lub telefoniczną. 

Online:

  • Formularz kontaktowy: https://zgloszenie.compensa.pl/
  • Mail: szkody@compensa.pl

Bezpośrednio:

  • Oddział COMPENSA
  • Infolinia: +48 225 016 100
  • Agent COMPENSA
  • Agent ubezpieczeniowy

Compensa (FAQ) - pytania i odpowiedzi

Poniżej odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania.

Czy mogę online zawrzeć umowę ubezpieczenia w Compensa?

Tak, Compensa oferuje możliwość zawarcia umowy ubezpieczenia online. Na stronie internetowej Compensa możesz dokonać symulacji kosztów ubezpieczenia, a następnie przejść przez cały proces zawarcia umowy, nie wychodząc z domu. Warto jednak pamiętać, że niektóre rodzaje ubezpieczeń mogą wymagać dodatkowej konsultacji lub dokumentacji.

Jakie dokumenty są potrzebne do zgłoszenia szkody w Compensa?

Dokumenty, które są potrzebne do zgłoszenia szkody, zależą od rodzaju ubezpieczenia i specyfiki konkretnego przypadku. Zwykle jednak są to: formularz zgłoszenia szkody, dokumenty potwierdzające szkodę (np. zdjęcia, rachunki), a w niektórych przypadkach raport policyjny lub inny dokument potwierdzający okoliczności zdarzenia.

Jaki wygląda proces ikwidacji szkód w Compensa?

Po zgłoszeniu szkody, Compensa rozpoczyna proces jej likwidacji. Zwykle obejmuje to: analizę zgłoszenia, ewentualną wizytę rzeczoznawcy, wycenę szkody i wypłatę odszkodowania. Proces ten może trochę potrwać, ale Compensa dąży do jak najszybszego rozwiązania każdego zgłoszenia.

Masz więcej pytań i szukasz na nie odpowiedzi?

Jeżeli po przeczytaniu naszych odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, nadal masz wątpliwości lub potrzebujesz dodatkowych informacji, nie wahaj się skontaktować z nami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *