Ubezpieczamy24.com

generali logo 2
Towarzystwo ubezpieczeniowe

Generali

Zastanawiasz się nad wyborem Generali jako swojego ubezpieczyciela? Zapoznaj się z ofertą tego globalnego lidera w branży ubezpieczeń, który swoim klientom dostarcza usługi najwyższej jakości, zapewniając im poczucie bezpieczeństwa i spokoju w każdej sytuacji.

O ubezpieczycielu Generali

Towarzystwo Ubezpieczeniowe Generali, będące częścią globalnej grupy Generali, jest znanym i szanowanym na świecie dostawcą usług ubezpieczeniowych. Co wyróżnia Generali? Przede wszystkim, indywidualne i kompleksowe podejście do każdego klienta. Firma dokłada wszelkich starań, aby oferta była tworzona z myślą o konkretnych, dynamicznie zmieniających się potrzebach odbiorców. Na przykład, kierowcy mają możliwość wyboru optymalnego pakietu ochrony, który najskuteczniej zaspokoi ich indywidualne oczekiwania i potrzeby. Oferta Generali jest zawsze elastyczna i dostosowana do aktualnych realiów – to sprawia, że klienci cenią sobie tę firmę za niezawodność, profesjonalizm i doskonałe zrozumienie ich potrzeb.

Nawigacja

Rodzaje ubezpieczeń w Generali

Sprawdźmy, jakie rodzaje ubezpieczeń oferuje Generali.
ubezpieczenie komunikacyjne ikona 1

Ubezpieczenie komunikacyjne

Generali troszczy się o bezpieczeństwo twojej jazdy, oferując kompleksowe ubezpieczenie OC i AC. Dodatkowo, możliwe jest ubezpieczenie od kradzieży czy wandalizmu.

ubezpieczenie na życie ikona 1

Ubezpieczenie na życie

Dla tych, którzy myślą o przyszłości, Generali oferuje ubezpieczenia na życie, zapewniające ochronę dla ciebie i twojej rodziny.

ubezpieczenie domu ikona 1

Ubezpieczenie mieszkania i domu

Zadbaj o swój dom lub mieszkanie z Generali. Ubezpieczenie oferuje ochronę mienia od różnego rodzaju zagrożeń, jak pożar czy kradzież.

ubezpieczenie firmy ikona 1

Ubezpieczenie firmy

Z Generali, twoja działalność gospodarcza jest zawsze w dobrych rękach. Oferowane ubezpieczenie obejmuje szereg zagadnień, takich jak odpowiedzialność cywilna czy ubezpieczenie mienia.

Opinia eksperta Ubezpieczamy24 i klientów Generali

Wiedza o firmie to jedno, ale prawdziwe doświadczenia i opinie innych są niezastąpione. Zapraszamy do zapoznania się z opinią naszego specjalisty z Ubezpieczamy24 oraz z autentycznymi opiniami klientów, którzy wybrali Generali jako swojego ubezpieczyciela.

Ocena eksperta:
5/5
Generali to solidny wybór dla każdego szukającego ubezpieczenia. Ich oferta jest szeroka, a warunki zawsze są jasno określone.
Michał Kot - ekspert
Ocena klienta:
5/5
Cenię Generali za ich profesjonalizm i szybką reakcję na zgłoszenia.
Klient
Ocena klienta:
5/5
Ubezpieczenie domu w Generali to dla mnie spokój i pewność, że jestem odpowiednio zabezpieczona.
Klientka

Plusy i minusy ubezpieczenia w Generali

Każde towarzystwo ubezpieczeniowe ma swoje mocne i słabe strony. Zrozumienie ich pozwala na świadomy wybór. Poniżej prezentujemy najważniejsze plusy i minusy ubezpieczenia w Generali, które pomogą Ci podjąć decyzję.

Zalety

Wady

Kontakt z Generali

Szczegółowe informacje na temat kontaktu z Generali, w tym numer telefonu i adres email, można znaleźć poniżej lub na stronie internetowej Generali.

Generali  Życie  T.U.  S.A., 
00-082 Warszawa
ul. Senatorska 18,

Infolinia: 913 913 913
Informacje i pomoc w dniach: pon-pt 8-17

E-mail: centrumklienta@generali.pl

Zgłoszenie szkody w Generali

Zgłoszenie jest stosunkowo proste:

Online:

  • Formularz na stronie Generali: możesz zrobić to na stronie https://moje.generali.pl/claimonweb/frontend/#/

Telefonicznie:

  • infolinia pod numer 913 913 913 jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8-18,

Generali (FAQ) - pytania i odpowiedzi

Poniżej odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania.

Czy mogę dokonać zmian w mojej polisie ubezpieczeniowej online?

Tak, Generali udostępnia swoim klientom platformę online, na której można dokonywać zmian w swojej polisie. Jest to niezwykle wygodne rozwiązanie, które pozwala na szybką i prostą modyfikację umowy ubezpieczeniowej, bez konieczności osobistej wizyty w biurze.

Jakie dokumenty są potrzebne do zgłoszenia szkody w Generali?

Zgłoszenie szkody wymaga dostarczenia odpowiednich dokumentów. Są to przede wszystkim dowód szkody, jak np. protokół zdarzenia, zdjęcia uszkodzeń czy faktury za naprawę. Dokładne wymogi zależą od rodzaju szkody i ubezpieczenia, dlatego zawsze warto skontaktować się z Generali w celu uzyskania pełnej informacji.

Jak długo trwa proces likwidacji szkody w Generali?

Czas likwidacji szkody zależy od jej rodzaju i skomplikowania. Generali stara się jednak, aby proces był jak najkrótszy i najmniej kłopotliwy dla klienta. Z reguły, po zgłoszeniu szkody i dostarczeniu niezbędnych dokumentów, decyzja jest podejmowana w ciągu kilku dni.

Czy Generali oferuje ubezpieczenia dla małych firm?

Tak, Generali posiada w swojej ofercie ubezpieczenia dedykowane małym i średnim firmom. Są to zarówno ubezpieczenia majątkowe, jak i ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej. Generali rozumie specyfikę działalności małych firm i oferuje im produkty dostosowane do ich indywidualnych potrzeb.

Czy Generali oferuje ubezpieczenia podróżne?

Tak, Generali oferuje szeroką gamę ubezpieczeń podróżnych. Dzięki nim, możesz podróżować z pełnym poczuciem bezpieczeństwa, wiedząc, że w razie niespodziewanych zdarzeń, takich jak choroba, wypadek czy utrata bagażu, otrzymasz odpowiednie wsparcie. Szczegółowe informacje na temat oferty ubezpieczeń podróżnych można znaleźć na stronie internetowej Generali.

Masz więcej pytań i szukasz na nie odpowiedzi?

Jeżeli po przeczytaniu naszych odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, nadal masz wątpliwości lub potrzebujesz dodatkowych informacji, nie wahaj się skontaktować z nami.

1 pytanie na temat “Generali”

  1. Kierowca skosił całe moje ogrodzenie razem z bramą mam wyceny na naprawę na kwoty 17-18 tyś zł, Generali obliczyło szkodę na 4200zl. Muszę z oszustami się sądzić. Może jest dobra dla tych co płacą OC ale nie dla tych co potrzebują pomocy. Łzy w oczach, bezsilność, brak pomocy. Korespondencja mailowa jakby z botem, odpowiedzi nie na temat byle zbyć i przedłużać. Szczerze nie życzę kontaktów z Generali. Nie polecam a nawet ostrzegam przed nimi. Smutno że w naszym kraju duży może więcej, a takie działania są bezkarne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 pytanie na temat “Generali”

  1. Kierowca skosił całe moje ogrodzenie razem z bramą mam wyceny na naprawę na kwoty 17-18 tyś zł, Generali obliczyło szkodę na 4200zl. Muszę z oszustami się sądzić. Może jest dobra dla tych co płacą OC ale nie dla tych co potrzebują pomocy. Łzy w oczach, bezsilność, brak pomocy. Korespondencja mailowa jakby z botem, odpowiedzi nie na temat byle zbyć i przedłużać. Szczerze nie życzę kontaktów z Generali. Nie polecam a nawet ostrzegam przed nimi. Smutno że w naszym kraju duży może więcej, a takie działania są bezkarne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *