Ubezpieczamy24.com

Balcia 7
Towarzystwo ubezpieczeniowe

Balcia

Balcia to jeden z wiodących graczy na rynku ubezpieczeniowym. Znajdź tutaj wszystkie niezbędne informacje na temat firmy i jej oferty.

O Balcia - towarzystwo ubezpieczeniowe z historią

Balcia, jako stabilne i wiarygodne towarzystwo ubezpieczeniowe, od lat dostarcza szerokie spektrum rozwiązań ubezpieczeniowych dla klientów indywidualnych i biznesowych. Z doświadczeniem, innowacyjnością i silnym zaangażowaniem w dostarczanie produkty najwyższej jakości, Balcia zyskała zaufanie tysięcy klientów na całym świecie.

Nawigacja

Ubezpieczenia Balcia

Poznaj różnorodność oferty Balcia - od ubezpieczenia komunikacyjnego, przez ubezpieczenie firmy i mieszkania, aż do ubezpieczenia na życie.
ubezpieczenie komunikacyjne ikona 1

Ubezpieczenie komunikacyjne

Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem samochodu osobowego, czy floty pojazdów, Balcia oferuje szereg opcji ubezpieczeń komunikacyjnych, zapewniających pełną ochronę na drodze.

ubezpieczenie na życie ikona 1

Ubezpieczenie na życie

Z Balcia możesz zabezpieczyć przyszłość swoją i swoich najbliższych. Towarzystwo oferuje różnorodne plany ubezpieczenia na życie, dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

ubezpieczenie domu ikona 1

Ubezpieczenie mieszkania i domu

Balcia oferuje kompleksowe ubezpieczenia dla domu, które chronią Twoją nieruchomość oraz cenny dobytek przed różnymi zagrożeniami.

ubezpieczenie firmy ikona 1

Ubezpieczenie firmy

Balcia oferuje ubezpieczenia dla firm, które pomagają zabezpieczyć Twój biznes przed nieprzewidzianymi wydarzeniami. Od ubezpieczeń majątkowych, przez ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej.

Opinia eksperta Ubezpieczamy24 i klientów Balcia

Poniżej zamieszczamy naszą opinie oraz dodatkowo opinie naszych klientów o Balcia. Chciałbyś, aby Twoja opinia wyświetlała się na naszej stronie? Skontaktuj się z nami przez formularz!

Ocena eksperta:
5/5
Balcia jest liderem w branży ubezpieczeń, oferującym wyjątkowo szeroką gamę produktów. Jego solidność i rzetelność to cechy, które zdecydowanie wyróżniają tę firmę na tle konkurencji.
Michał Kot - ekspert
Ocena klienta:
5/5
Zdecydowałem się na Balcia ze względu na ich ubezpieczenie komunikacyjne. Jako kierowca czuję się bezpiecznie, wiedząc, że mam wsparcie tak solidnej firmy
Klient
Ocena klienta:
5/5
Ubezpieczenie na życie w Balcia daje mi spokój ducha. Wiem, że moja rodzina będzie bezpieczna, niezależnie od tego, co przyniesie przyszłość.
Klient

Plusy i minusy ubezpieczenia w Balcia

Zanim zdecydujesz się na ubezpieczenie w Balcia, sprawdź nasze podsumowanie zalet i potencjalnych wad towarzystwa. Ułatwiamy Ci dokonanie świadomego wyboru, prezentując pełny obraz możliwości i ograniczeń, jakie niesie ze sobą ubezpieczenie w Balcia.

Zalety

Wady

Kontakt z Balcia

Adres korespondencyjny:
Al. Jerozolimskie 136 
02-305 Warszawa

Godziny otwarcia: 
pon. – pt.: 9:00-17:00

Tel.: +48 222 742 222 
e-mail: info@balcia.pl

Zgłoszenie szkody w Balcia

Realizacja zgłoszenia szkody w Balcia jest prosta. Możesz zrobić to na kilka sposobów:

Bezpośrednio:

  • Oddział BALCIA
  • Agent BALCIA
  • Agent ubezpieczeniowy

Balcia (FAQ) - pytania i odpowiedzi

Poniżej odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania.

Czy Balcia oferuje ubezpieczenia online?

Tak, Balcia oferuje możliwość wykupienia ubezpieczenia online poprzez ich stronę internetową.

Jak mogę sprawdzić status mojego wniosku o odszkodowanie?

Możesz sprawdzić status wniosku o odszkodowanie, kontaktując się z Biurem Obsługi Klienta Balcia.

Jak mogę zmienić moje ubezpieczenie w Balcia?

Jeżeli chcesz wprowadzić zmiany do swojego ubezpieczenia, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta. Nasi specjaliści pomogą Ci w każdej sytuacji.

Czy Balcia oferuje ubezpieczenia dla małych firm?

Tak, Balcia posiada w ofercie ubezpieczenia dedykowane dla małych firm, które pomagają chronić biznes przed różnymi ryzykami.

Masz więcej pytań i szukasz na nie odpowiedzi?

Jeżeli po przeczytaniu naszych odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, nadal masz wątpliwości lub potrzebujesz dodatkowych informacji, nie wahaj się skontaktować z nami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *