Ubezpieczamy24.com

Wiener 7
Towarzystwo ubezpieczeniowe

Wiener

Szukasz informacji o towarzystwie ubezpieczeniowym Wiener? Trafiłeś w dobre miejsce. Znajdziesz u nas wszystkie informacje, które potrzebujesz. Sprawdź opinie i produkty oferowane przez TU Wiener.

O Wiener

Wiener to towarzystwo ubezpieczeniowe o ugruntowanej pozycji, które w 2019 roku stało się częścią austriackiej Vienna Insurance Group. Wcześniej znane jako Gothaer, towarzystwo ma na swoim koncie 30 lat doświadczenia w sprzedaży polis na terenie Europy Centralnej i Wschodniej. W swoim portfolio ma ubezpieczenia komunikacyjne, na życie, turystyczne, majątkowe. Firma oferuje także specjalne rozwiązania dedykowane rolnikom i firmom.

Nawigacja

Rodzaje ubezpieczeń w Wiener

Sprawdź poniżej najbardziej popularne produkty ubezpieczeniowe.
ubezpieczenie komunikacyjne ikona 1

Ubezpieczenie komunikacyjne

Wiener to gwarancja bezpieczeństwa na drodze. Ochrona dotyczy nie tylko pojazdu, ale także kierowców i pasażerów.

ubezpieczenie na życie ikona 1

Ubezpieczenie na życie

Z Wiener możesz zadbać o swoją przyszłość i bliskich. Ubezpieczenia na życie to gwarancja finansowego bezpieczeństwa dla Ciebie i Twojej rodziny.

ubezpieczenie domu ikona 1

Ubezpieczenie mieszkania i domu

Twój dom to Twoja twierdza. Wiener oferuje ubezpieczenia majątkowe, które chronią dom, dobytek oraz zapewniają spokój ducha.

ubezpieczenie firmy ikona 1

Ubezpieczenie firmy

Wiener dba o stabilność i przyszłość Twojego biznesu. Ubezpieczenia dedykowane firmom zapewniają ochronę na każdym etapie rozwoju przedsiębiorstwa.

Opinia eksperta Ubezpieczamy24 i klientów Wiener

Poznaj, co nasi eksperci i klienci myślą o Compensa. Opinie ekspertów Ubezpieczamy24 i rzeczywiste doświadczenia klientów mogą pomóc Ci zrozumieć, co sprawia, że Compensa jest wyjątkowym wyborem wśród towarzystw ubezpieczeniowych.

Ocena eksperta:
5/5
Wiener, dawniej Gothaer, to marka z bogatą tradycją. Znane standardy, atrakcyjne warunki ubezpieczenia oraz profesjonalna obsługa klienta sprawiają, że Wiener to godny zaufania partner.
Michał Kot - ekspert
Ocena klienta:
5/5
Jestem zadowolony z ubezpieczenia komunikacyjnego w Wiener. Proces zawarcia umowy przebiegł sprawnie, a warunki były korzystne.
Klient
Ocena klienta:
5/5
Ubezpieczyłem swoje mieszkanie w Wiener. Doceniam ich profesjonalizm i szybką obsługę.
Klient

Plusy i minusy ubezpieczenia w Wiener

Każde towarzystwo ubezpieczeniowe ma swoje mocne i słabsze strony. Poniżej prezentujemy najważniejsze zalety i wady, które warto wziąć pod uwagę, decydując się na współpracę z Wiener:

Zalety

Wady

Kontakt z Wiener

Aby dowiedzieć się więcej o ofertach Wiener, złożyć wniosek o ubezpieczenie, zgłosić szkodę lub zadać pytania, skontaktuj się z towarzystwem za pomocą poniższych danych kontaktowych:

Wiener TU S.A. Vienna Insurance Group
ul. Wołoska 22A
02-675 Warszawa

e-mail: kontakt@wiener.pl
infolinia: 22 469 69 69 (8:00 – 16:00)

Zgłoszenie szkody w Wiener

Zgłoszenie jest stosunkowo proste. Mamy do wyboru opcję online lub telefoniczną. 

Online:

  • Formularz kontaktowy: https://zgloszenie.wiener.pl/pojazd/policyInfo 

Bezpośrednio:

  • telefonicznie pod dedykowany numer 22 469 69 69, 
  • drogą listowną za pośrednictwem poczty (zgłoszenia, zdjęcia, dokumentacja) na adres: Centrala Wiener TU S.A. Vienna Insurance Group, 02-675 Warszawa, ul. Wołoska 22 A.

Wiener (FAQ) - pytania i odpowiedzi

Poniżej odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania.

Jak mogę skontaktować się z Wiener?

Możesz skontaktować się z Wiener na kilka sposobów. Najprostszym z nich jest wejście na oficjalną stronę internetową firmy, gdzie znajdziesz formularz kontaktowy. Możesz też zadzwonić bezpośrednio na infolinię firmy, która jest dostępna całą dobę, siedem dni w tygodniu. W przypadku bardziej skomplikowanych pytań lub problemów, istnieje również możliwość spotkania z agentem Wiener.

Czy mogę kupić ubezpieczenie online w Wiener?

Tak, wiele ubezpieczeń oferowanych przez Wiener jest dostępnych do zakupu online. Jest to wygodne rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić czas. Niemniej jednak, dla niektórych rodzajów ubezpieczeń, takich jak niektóre ubezpieczenia dla firm czy rolników, konieczne może być spotkanie z agentem, który pomoże Ci dopasować polisę do Twoich indywidualnych potrzeb.

Jakie dokumenty są potrzebne do zawarcia ubezpieczenia w Wiener?

Rodzaj dokumentów, które są potrzebne do zawarcia ubezpieczenia, zależy od rodzaju polisy, którą chcesz zakupić. W większości przypadków potrzebny będzie dowód osobisty. W przypadku ubezpieczenia komunikacyjnego, musisz również przedstawić dowód rejestracyjny pojazdu. Przy ubezpieczeniach majątkowych, Wiener może poprosić o dokumenty potwierdzające własność nieruchomości lub wartość dobytku.

Czy Wiener oferuje ubezpieczenie na życie?

Tak, Wiener oferuje kompleksowe ubezpieczenia na życie. Są one dostosowane do różnych grup wiekowych i potrzeb klientów, a ich zakup daje Ci możliwość zabezpieczenia finansowego swojej rodziny na wypadek nieprzewidzianych wydarzeń. Ubezpieczenie na życie w Wiener to nie tylko ochrona finansowa, ale także spokój ducha, który daje wiedza, że Twoi bliscy będą zabezpieczeni, bez względu na to, co przyniesie przyszłość.

Masz więcej pytań i szukasz na nie odpowiedzi?

Jeżeli po przeczytaniu naszych odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, nadal masz wątpliwości lub potrzebujesz dodatkowych informacji, nie wahaj się skontaktować z nami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *