Kontakt z nami

721 676 315 lub 534 460 198

Wyślij nam email!

Dane kontaktowe:

Wiadomość:

Wiadomość wysłana poprawnie! Close this notice.

<script type="text/javascript" src="https://form.jotformeu.com/jsform/80706153199359"></script>

JEŻELI JESTEŚ ZAINTERESOWANY WYBRANYM UBEZPIECZENIEM SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:

Wybierz interesujący Cię zakres ubezpieczenia

OC OC i AC

Dane właściciela pojazdu:

Twój wniosek został wysłany. Niedługo nasz agent przygotuje dla Ciebie indywidualną ofertę oraz skontaktuje się z Tobą. Close this notice.

Travel insurance Quote

Level of protection: $

Contact details:

Travel

Twój wniosek został wysłany. Niedługo nasz agent przygotuje dla Ciebie indywidualną ofertę oraz skontaktuje się z Tobą. Close this notice.

Life insurance Quote

Level of protection: $

Contact details:

Have you used tobacco or nicotine products in the last 12 months?

Yes, I have No, I haven't
Twój wniosek został wysłany. Niedługo nasz agent przygotuje dla Ciebie indywidualną ofertę oraz skontaktuje się z Tobą. Close this notice.

House insurance Quote

Your house:

Contact details:

Twój wniosek został wysłany. Niedługo nasz agent przygotuje dla Ciebie indywidualną ofertę oraz skontaktuje się z Tobą. Close this notice.
721 676 315 lub 534 460 198

W przeciągu godziny otrzymasz od nas ofertę

Po zaakceptowaniu, otrzymasz podpisaną polisę w formie elektronicznej

1 rok ago · by · 0 comments

Ubezpieczenie OC Bolesławiec

Zbliża się termin płatności obowiązkowego ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej dla Twojego samochodu i jesteś przerażony wysokimi cenami składek? Spokojnie, nasza doświadczona agencja Ubezpieczenie OC Bolesławiec zajmie się tym problemem, przygotowując pełne zestawienie aktualnych ofert najlepszych na rynku firm ubezpieczeniowych. Dopasujemy polisę do Twoich potrzeb i przede wszystkim zadbamy o to, abyś korzystał z najtańszej obecnie opcji dostępnej na rynku.

Ubezpieczenie OC Bolesławiec – wysokość składki ubezpieczenia

Różnice w wysokości składek pomiędzy firmami ubezpieczeniowymi mogą być naprawdę ogromne i wynikają one przede wszystkim z indywidualnego schematu wyliczania ryzyka ubezpieczeniowego. Rynek nie jest odgórnie regulowany pod kątem tego, jakie konkretnie parametry mają być brane podczas wyliczania składki. W efekcie firmy ubezpieczeniowe mogą brać pod uwagę wiek kierowcy, jego doświadczenie za kółkiem, wiek oraz wartość samochodu, miejsce zamieszkania i wiele innych elementów.

To właśnie z tego powodu w jednej firmie ubezpieczeniowej składka naszego OC może być bardzo wysoka, kiedy w drugiej zapłacimy za nią o wiele mniej. Stworzone przez naszą agencję zestawienie, pozwala w kilka minut porównać wszystkie aktualne oferty, bez marnowania czasu na odwiedzanie stron internetowych firm czy dzwonienie do nich. Gwarantujemy, że z naszą pomocą każdy znajdzie najtańsze możliwe ubezpieczenie OC w Bolesławcu, oszczędzając naprawdę dużo pieniędzy.

Nie ryzykuj jazdy bez ubezpieczenia

Ubezpieczenie OC Bolesławiec 2

Zdecydowanie odradzamy ryzykowanie i jeżdżenie bez wykupionej polisy ubezpieczenia OC. To działanie nieodpowiedzialne, które może narazić nas na poważne konsekwencje finansowe, w wielu przypadkach rujnujące całe życie. Mandat przy kontroli policyjnej to najmniejsza kara, jaka może nas spotkać. W myśl polskich przepisów brak ubezpieczenia oznacza nałożenie przez Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny bardzo dotkliwej kary, rzędu nawet kilku tysięcy złotych. Prawdziwe problemy zaczynają się jednak wtedy, gdy spowodujemy wypadek i wszystkie koszty z nim związane będziemy musieli pokryć z własnej kieszeni.

Dzięki naszej pomocy wykupienie polisy ubezpieczeniowej nie będzie ogromnym obciążeniem dla portfela. Zadbamy o to, aby mogli Państwo wybrać najtańszą możliwą opcję zakupu polisy.

Znajdź z nami najtańsze ubezpieczenie AC

Choć zakupienie polisy ubezpieczeniowej AC nie jest w naszym kraju obowiązkowe, to jednak zachęcamy również do zainteresowania się tą opcją. Szczególnie właściciele nowszych aut, których wartość rynkowa jest jeszcze bardzo duża, mogą dzięki niej wiele zyskać. Nasze biuro Ubezpieczenie AC Bolesławiec oferuje możliwość przygotowania kompleksowego porównania ofert z wielu towarzystw ubezpieczeniowych. Dzięki nam za rozsądne pieniądze wykupisz polisę i będziesz spać spokojnie, mając pewność, że w razie uszkodzenia Twojego samochodu dostaniesz pieniądze na jego pełną naprawę.

Ubezpieczenie OC Bolesławiec - oferta

Zachęcamy już teraz do kontaktu i do skorzystania z naszej oferty na ubezpieczenie OC Bolesławiec. Zadbamy o to, aby każdy z naszych Klientów wychodził z biura w pełni zadowolony i z wykupioną najtańszą opcją ubezpieczenia samochodu.

Andrzej Piwoński

Specjalista w zakresie ubezpieczeń, od wielu lat przygotowuje jakościowe treści w oparciu o dokumenty OWU i własne doświadczenia. Stale jest na bieżąco z nowościami na rynku ubezpieczeń i dociekliwie sprawdza oferty, porównując je ze sobą, aby Nasi Klienci mogli otrzymywać produkty jak najbardziej dopasowane do ich potrzeb.
Avatar

Latest posts by Andrzej Piwoński (see all)

Comments

Not found any comments yet.

Leave a reply

Your email address will not be published, and your website url is not required.

Składka OC już od 399zł

Ubezpieczenie OC/AC

Ubezpieczenie komunikacyjne z nami to sama przyjemność, a zaoferowane przez nas stawki są atrakcyjne.

Oblicz składkę OC/AC

Informacje o firmie

Ubezpieczamy24.com

Św. Katarzyna ul. Orla 5/8

Polska

Dane kontaktowe

E-mail adres:
biuro@ubezpieczamy24.com

Telefon:
721 676 315 lub 534 460 198

Dostępny w godz. 8:00 - 20:00

Ubezpieczenia flotowe
Jeżeli jesteś przedsiębiorcom i masz min. 5 aut, napisz do nas. Jesteśmy w stanie obniżyć Twoja składkę na każdym aucie nawet o kilkaset złotych.