Ubezpieczamy24.com

ERGO Hestia 19
Towarzystwo ubezpieczeniowe

ERGO HESTIA

ERGO Hestia to jeden z najbardziej doświadczonych i zaufanych firm ubezpieczeniowych na polskim rynku ubezpieczeń. Od kilku dekad, Hestia zapewnia bezpieczeństwo milionom Polaków, ich rodzinom i przedsiębiorstwom, oferując najwyższej jakości produkty ubezpieczeniowe.

O Ergo Hestia

ERGO Hestia to marka o silnej pozycji i ugruntowanej reputacji. Założona w 1991 roku, stale zwiększała swoją obecność na rynku, dostarczając produkty i usługi, które odpowiadały na zmieniające się potrzeby klientów. Oparta na solidnych fundamentach i innowacyjnym podejściu do ubezpieczeń, Hestia zdobyła zaufanie klientów, co potwierdzają liczne nagrody branżowe. 

Nawigacja

Rodzaje ubezpieczeń w Ergo Hestia

Ergo Hestia dostarcza produkty ubezpieczeniowe dla klientów indywidualnych oraz firm.
ubezpieczenie komunikacyjne ikona 1

Ubezpieczenie komunikacyjne

Bez względu na to, czy jesteś kierowcą codziennym czy okazjonalnym, ubezpieczenie komunikacyjne w Ergo Hestia zapewnia Ci ochronę na drodze. Szeroki zakres polis, od OC przez AC do Assistance, gwarantuje spokój i bezpieczeństwo na drodze.

ubezpieczenie na życie ikona 1

Ubezpieczenie na życie

Chroń siebie i swoich bliskich przed niespodziewanymi zdarzeniami lub na wypadek zdarzeń. Ubezpieczenie na życie Ergo Hestia to gwarancja wsparcia finansowego dla Twojej rodziny w najtrudniejszych chwilach.

ubezpieczenie firmy ikona 1

Ubezpieczenie firmy

ERGO Hestia dostarcza kompleksowych rozwiązań ubezpieczeniowych dla firm, mając na uwadze zabezpieczenie zarówno majątku przedsiębiorstwa, jak i dobro jego pracowników. Oferta firmy obejmuje szeroki zakres ubezpieczeń.

Opinia eksperta Ubezpieczamy24 i klientów Ergo Hestia

Poniżej zamieszczamy naszą opinie oraz dodatkowo opinie naszych klientów o Ergo Hestia. Chciałbyś, aby Twoja opinia wyświetlała się na naszej stronie? Skontaktuj się z nami przez formularz!

Ocena eksperta:
5/5
ERGO Hestia to solidny i niezawodny partner w zakresie ubezpieczeń. Ich bogata oferta, profesjonalizm i zaangażowanie w obsłudze klienta pozwalają na spokojne i bezpieczne życie.
Michał Kot - ekspert
Ocena klienta:
5/5
Od lat korzystam z ubezpieczenia komunikacyjnego w Hestii. Są zawsze pomocni i szybko reagują na zgłoszenia
Klient Ergo Hestia
Ocena klienta:
5/5
Dzięki ubezpieczeniu na życie w Hestii, czuję, że moja rodzina jest bezpieczna. Polecam!
Klient Ergo Hestia

Plusy i minusy ubezpieczenia w Ergo Hestia

Podczas wyboru odpowiedniego ubezpieczyciela warto rozważyć zarówno zalety, jak i potencjalne wady oferowanych przez niego usług. ERGO Hestia, jako jeden z największych graczy na polskim rynku ubezpieczeń, oferuje wiele atrakcyjnych rozwiązań, ale jak każda firma, posiada również pewne aspekty, które mogą być postrzegane jako minusy. Poniżej przedstawiamy najważniejsze plusy i minusy ubezpieczeń w ERGO Hestia, aby pomóc Ci w podjęciu świadomej decyzji.

Zalety

Wady

Kontakt z Ergo Hestia

Dane teleadresowe Ergo Hestia

Grupa Ergo Hestia
ul. Hestii 1
81-731 Sopot

Telefon:
z telefonu stacjonarnego: 801 107 107
z telefonu komórkowego: (58) 555 55 55

Strona internetowa:
https://www.ergohestia.pl

Zgłoszenie szkody w Ergo Hestia

Możliwość zgłoszenia szkody w ERGO HESTIA odbywa się na kilka sposobów:

Online:

  • Infolinia+48 58 555 55 55 (opłata zgodna z taryfą operatora)
  • Formularz kontaktowyhttps://www.ergohestia.pl/zgloszenie-szkody/
  • Konto klienta ERGO HESTIAhttps://sso.ergohestia.pl/my.policy

Bezpośrednio:

  • Oddział ERGO HESTIA
  • Agent ERGO HESTIA
  • Agent ubezpieczeniowy

Ergo Hestia (FAQ) - pytania i odpowiedzi

Poniżej odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania.

Jak mogę opłacić składkę za ubezpieczenie?

Składkę można opłacić przelewem bankowym, kartą płatniczą online, a także w placówce ERGO Hestia lub u agenta.

Czy mogę zmienić zakres swojego ubezpieczenia w trakcie trwania polisy?

Tak, w większości przypadków można zmienić zakres ubezpieczenia. Prosimy o kontakt z ERGO Hestia lub swoim agentem ubezpieczeniowym w celu omówienia szczegółów.

Czy mogę anulować swoją polisę?

Tak, jednak warunki anulacji polisy zależą od rodzaju ubezpieczenia. Prosimy o kontakt z ERGO Hestia lub swoim agentem w celu omówienia szczegółów.

Jakie są szczegóły ubezpieczenia domu/mieszkania w ERGO Hestia?

Polisę najlepiej dopasować indywidualnie do swoich potrzeb. ERGO Hestia oferuje pełne ubezpieczenie nieruchomości, które pokrywa zarówno straty spowodowane katastrofami naturalnymi, takimi jak pożary, powodzie czy burze, jak i szkody powstałe w wyniku kradzieży, czy też szkody wyrządzone osobom trzecim (np. przez zalanie). Ubezpieczenie obejmuje zarówno budynki, jak i ich wyposażenie.

Czy ERGO Hestia oferuje ubezpieczenie turystyczne?

Tak, ERGO Hestia oferuje szeroki zakres ubezpieczeń turystycznych, które zapewniają ochronę niezależnie od tego, czy podróżujesz za granicę, czy planujesz wakacje w kraju. Ubezpieczenie pokrywa koszty związane z nagłymi chorobami, wypadkami, ale także koszty takie jak utrata bagażu czy opóźnienie lotu.

Jak mogę skontaktować się z agentem ERGO Hestia?

Możesz skontaktować się z agentem ERGO Hestia poprzez formularz kontaktowy na stronie internetowej, dzwoniąc na infolinię, lub odwiedzając najbliższy punkt obsługi klienta. Dane kontaktowe znajdziesz powyżej na naszej stronie lub bezpośrednio na stronie Ergo Hestia. 

Czy mogę zgłosić szkodę online?

Tak, ERGO Hestia umożliwia zgłoszenie szkody online. Szczegóły znajdziesz pod linkiem „Zgłoszenie szkody Ergo Hestia„. 

Czy ERGO Hestia oferuje ubezpieczenia dla firm?

Tak, ERGO Hestia oferuje szeroki zakres ubezpieczeń dla firm, dostosowanych do różnych sektorów gospodarki. Oferta obejmuje m.in. ubezpieczenia majątkowe, cybernetyczne, odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenia flotowe, a także ubezpieczenia dla pracowników.

Co oznacza Assistance w ofercie ERGO Hestia?

Assistance to specjalna forma ubezpieczenia oferująca wsparcie w sytuacjach awaryjnych. W ERGO Hestia, Assistance obejmuje m.in. pomoc drogową, medyczną, a także wsparcie w przypadku awarii domu.

Jak mogę zmienić dane w polisie?

Zmiany w polisie można dokonać kontaktując się z ERGO Hestia poprzez infolinię, mailowo lub osobiście w punkcie obsługi klienta. Pamiętaj, aby zgłosić wszelkie zmiany jak najszybciej, aby Twoje ubezpieczenie było zawsze aktualne.

Czy mogę przedłużyć swoją polisę online?

Tak, większość polis ubezpieczeniowych w ERGO Hestia można przedłużyć online, bez konieczności wizyty w placówce czy kontaktu z agentem. Wystarczy zalogować się na swoje konto na stronie ERGO Hestia i postępować zgodnie z instrukcjami.

Czy ERGO Hestia oferuje ubezpieczenia rolnicze?

Tak, ERGO Hestia oferuje ubezpieczenia rolnicze, które chronią zarówno uprawy, jak i maszyny rolnicze, a także zwierzęta hodowlane. Ubezpieczenie rolnicze ERGO Hestia to gwarancja bezpieczeństwa dla Twojego gospodarstwa rolnego.

Jak mogę zgłosić reklamację w ERGO Hestia?

Reklamację w ERGO Hestia można zgłosić pisemnie, mailowo lub telefonicznie. Szczegółowe informacje na temat procesu reklamacji znajdują się na stronie internetowej ERGO Hestia.

Masz więcej pytań i szukasz na nie odpowiedzi?

Skorzystaj z naszej sekcji komentarzy poniżej. Spróbujemy na nie odpowiedzieć jak najszybciej to możliwe. 

1 pytanie na temat “ERGO Hestia”

  1. Mam w Ergo Hestii ubezpieczenie samochodu w leasingu. Warto wziąć u nich dodatkowo na zycie, czy poszukać w innych towarzystwach?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ERGO Hestia 21

Skorzystaj z pomocy naszego agenta

Umów się na bezpłatne spotkanie z ekspertem w naszym biurze, w Twoim domu, telefoniczne lub online.
Wiadomość do eksperta

Sprawdź, jaką ofertę dla Ciebie przygotowaliśmy

Telefon do eksperta

Porozmawiajmy

Porównaj ofertę Ergo Hestia z innymi na ubezpieczenia indywidualne

Porównaj ofertę Ergo Hestia z innymi na ubezpieczenia dla firm

1 pytanie na temat “ERGO Hestia”

  1. Mam w Ergo Hestii ubezpieczenie samochodu w leasingu. Warto wziąć u nich dodatkowo na zycie, czy poszukać w innych towarzystwach?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *