Ubezpieczamy24.com

15 października 2020 r. nowym właścicielem AXA w Polsce stała się firma UNIQA.

AXA 25
Towarzystwo ubezpieczeniowe

AXA

Zakład Ubezpieczeń AXA to jedno z najbardziej rozpoznawalnych i zaufanych towarzystw na rynku.

AXA - bogata oferta ubezpieczeń

AXA to globalna marka o ponad stuletniej historii, obecna w ponad 60 krajach, z zaszczytnym mianem lidera na rynku ubezpieczeń. Misją AXA jest budowanie silniejszej i bezpiecznej przyszłości dla swoich klientów, pomagając im w osiąganiu celów, zabezpieczając ich najcenniejsze rzeczy i chroniąc przed nieprzewidywalnymi sytuacjami.

Innowacyjność, zaangażowanie i profesjonalizm to wartości, które przewijają się w każdym aspekcie działalności AXA. Towarzystwo ubezpieczeniowe AXA słynie z oferowania szerokiej gamy produktów, które są dostosowywane do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Nawigacja

Rodzaje ubezpieczeń w AXA

Sprawdź, jakie produkty ubezpieczeniowe oferuje AXA.
ubezpieczenie komunikacyjne ikona 1

Ubezpieczenie komunikacyjne

AXA oferuje ubezpieczenia komunikacyjne, które zapewniają ochronę nie tylko Twojemu samochodowi, ale także pasażerom. Obejmują one OC, AC, Assistance oraz NNW.

ubezpieczenie na życie ikona 1

Ubezpieczenie na życie

Zadbaj o siebie i swoich bliskich. Ubezpieczenie na życie w AXA to gwarancja finansowej stabilności w przypadku nieprzewidzianych zdarzeń.

ubezpieczenie domu ikona 1

Ubezpieczenie mieszkania i domu

Dom to Twój azyl, zadbaj o jego ochronę. Ubezpieczenie nieruchomości w AXA to kompleksowa ochrona Twojego domu, mieszkania i mienia.

ubezpieczenie firmy ikona 1

Ubezpieczenie firmy

Prowadzenie biznesu wiąże się z ryzykiem. Ubezpieczenie firmy w AXA to gwarancja bezpieczeństwa i stabilności Twojego biznesu.

Opinia eksperta Ubezpieczamy24 i klientów AXA

Poniżej zamieszczamy naszą opinie oraz dodatkowo opinie naszych klientów o AXA. Chciałbyś, aby Twoja opinia wyświetlała się na naszej stronie? Skontaktuj się z nami przez formularz!

Ocena eksperta:
4/5
AXA to solidny i zaufany partner, który oferuje kompleksowe ubezpieczenia na wysokim poziomie. Niestety w Internecie można spotkać się z dużą liczbą negatywnych opinii.
Michał Kot - ekspert
Ocena klienta:
5/5
Uniqa to dla mnie gwarancja bezpieczeństwa. Wiedziałam, że mogę na nich polegać, gdy miałam problem z moim ubezpieczeniem komunikacyjnym.
Klient Piotr
Ocena klienta:
5/5
Uniqa towarzyszy mi już od lat. Ubezpieczyłem swoje mieszkanie, samochód i firmę. Wszystko zawsze przebiegało sprawnie, a kontakt z pracownikami to czysta przyjemność.
Klient Pan Bąk

Plusy i minusy ubezpieczenia w AXA

Ubezpieczenie w AXA to propozycja, która przyciąga wiele osób szukających stabilności i zaufania. Jest to globalny gigant ubezpieczeniowy, który oferuje szeroki zakres produktów, od ubezpieczeń na życie, przez ubezpieczenia samochodowe, aż po ubezpieczenia zdrowotne i podróżne. AXA jest znana ze swojej stabilności finansowej, innowacyjności i rozbudowanego wsparcia klienta. Jednak, jak w przypadku każdego ubezpieczyciela, istnieją zarówno plusy, jak i minusy korzystania z ich usług. Poniżej przedstawiamy główne zalety i wady, które mogą pomóc w podjęciu decyzji o wyborze ubezpieczenia w AXA.

Zalety

Wady

Kontakt z AXA

Dane teleadresowe AXA

Aby skontaktować się z Uniqa, skorzystaj z poniższych danych.

AXA Partners 
ul. Giełdowa 1
01-211 Warszawa
Polska

AXA 26

Skorzystaj z pomocy naszego agenta

Umów się na bezpłatne spotkanie z ekspertem w naszym biurze, w Twoim domu, telefoniczne lub online.
Wiadomość do eksperta

Sprawdź, jaką ofertę dla Ciebie przygotowaliśmy

Telefon do eksperta

Porozmawiajmy

Porównaj ofertę AXA z innymi na ubezpieczenia indywidualne

Porównaj ofertę AXA z innymi na ubezpieczenia dla firm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *